| dani_3310 a întrebat:

Intrebare. Dc fetelor le place sa se uite la posteriorul unui baiat...Ca la scoala toate fetele ma prind de fund si imi zic ca am un fund sexy ce dreq vad la fund dc nu se uita in fata? tongue

12 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ideea e sa te lauzi cumva?laughing

Tu nu te uiti la corpul unei fete? Ce te face sa crezi ca o tipa se uita numai la caracter si la chipul unui om?
Pur si simplu, asa cum si tu, mai mult ca sigur, te uiti la fundul unei tipe, asa se uita si te pipaie si ele.Crezi ca e ciudat? Nu, nu e, poate doar ca fac asta unui tip cu care nu au nicio treaba, asta mi se pare usor nesimtit.

| Razvan a răspuns:

Pai probabil ca dupa ce analizezi capota vrei sa vezi daca e de buna calitate si porbagajul. Zicthinking

| ATHOS a răspuns:

Ai si in fata?

| Barajag a răspuns:

Nu stiu de ce te agiti atat, bucura-te ca au la ce se uitahee hee

| valThina a răspuns:

Nu e nimic rau in asta.big grin.si eu fac asabig grin.nu esti primul si nici ultimulbig grin

| BoBBy a răspuns:

Da tu de ce te uiti la curu fetelor?

| dani_3310 explică:

Mda rasp de copil de 5 ani

| dani_3310 explică:

Pai baietii se uita la posteriorul fetelor findca acolo avem noi tb voi aveti cu fata nu cu spatele

| Insomnii a răspuns:

Deci probabli ca sunt obsedate de sex sau ceva de genu eu una nu fac asa ceva.
dar acum vine si intrebarea voi baietii dc va uitati la fundul fetelor?

| SSSkkkk a răspuns:

Penal athos
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da voi de ce va uitati la posterioru unei fete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma-ntreb de ce baietii nu se uita la fata fetelor; fetele au chipurile gingase si foarte dragute(pur si simplu pentru ca stiu eu ca daca e urat la chip e barbat. daca e frumos la chip omu e de sex feminin), iar fetele nu se uita la cur deobiceii...doar daca-s obsedate sexual! Se uita la fata aia nebarbieritaaa, cosurile de pe fata care sunt confunadate cu gropite (asa vede o fata indragostita)