| alexulu a întrebat:

Intrebare de baraj: De ce trag fetele la toti tampitii inculti fara comportament civilizat si cei ok si din punct de vedere ca arata bine dar si comportament si destepti nu ii baga in seama? Oare mai exista fete ok in lumea asta sau acum toate sunt obsedate numai de mushi si 0 neuroni?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru că e mai bine să stai cu unul frumos, dar care te înseală, te minte ba chiar te bate decât cu un băiat mai retras.Fiecare e victima destinului pe care şi-l alege, şi oricât ai încerca sa deschizi ochii unui om, dacă el nu vrea, nu ai ce-i face

| Anca a răspuns:

Io n-am prea inteles intrebarea ...nu te-ai exprimat corect in primul rand.
"Si din punct de vedere ca arata bine " - ce vrea sa insemne?

Mie imi plac aia : frumosi, destepti, civilizati.

| Anca a răspuns:

Eu nu inteleg de unde conceptia asta ca, daca un tip arata bine nu poate fii destept!
Eu cunosc o gramada de barbati si frumosi si destepti si educati!

Nu mai faceti compromisuri aiurea, de frica ca, unul destept nu are nimic la mansarda, ca va luati teapa!

| Sperman a răspuns:

Stai linistit nu toate fete sunt la fel. Spui ca fetele sunt atrase de baietii cu muschi, e normal si tu esti atras de o fata care e tunata. ( Sani frumosi, fund bombat, ochii frumosi, buze carnoase )
De ce nu te duci si tu la sala un timp, faci brandu mare si mai ales daca mai ai si ceva in cap, o sa fii o torpila pentru fete.
Succes!

Cu respect,
Daniel.

| sofia_8041 a răspuns:

Pentru ca nu gandesc de asta.Si pe urma dupa ce baietii aia le dau un sut un fund, le inseala si le parasesc tot ele se plang!
Eu una urasc, detest baietii cu muchi si mai ales cei care nu au nimic in cap. Pentru mine cel putin, e mult mai important sa aiba ceva in cap decat sa aiba pachete de muschi.Deci mai sunt si fete care nu sunt obsedate "de muschi si 0 neuroni".

| Alexakos a răspuns:

Pentru ca aia li se par mai smecheri, iar cu aia buni zice ca nu au ce face sunt cam plictisitori prea buni, dar culmea ca dupa aia "smecheri" sufera

| mdany a răspuns:

Frate intrebarea asta i-mi tot o puneam.Sa vedem ce raspund fetele.

| TotEu1993 a răspuns:

Pe ei ii vad mai smecheri si se considera mai protejate langa ei.Binenteles considera ca sunt vazut-e mai bine pe langa ei.Sincer consider ca fatele din ziua asta nu mai stiu sa aprecieze adevarata dragoste de la un baiat si nu il aleg pe el ful la altul cu multi bani si mai smecher care cam face cum vrea muschiul lui cu ea

| REDSQ a răspuns:

E intrebare de baraj, si raspunsul e tot de baraj: UNII SUNT BOI, ALTII PROSTI rolling on the floor Cat despre cei 20% destepti... saracii. le doresc multa bafta ca au de patimitsad Si eu fac parte dintre cei 20% dar asta e solidaritatea... Dumnezeu cu mila!

| Shine a răspuns:

Eu imi pun aceeasi intrebare despre baieti. De ce toti baietii sunt cu pitipoance care au 2 neuroni? Nu toate fetele sunt interesate de muschi sau bani doar ca tu nu ai gasit una potrivita.

| 4ever_5725 a răspuns:

Pentu ca creierul lor il au 0 ca daca ar gandi pe moment ar alege un tip ok nu un golan care nu stie sa vb da stai linistit ca o sa-ti gasesti perechea potrivita nu-i nevoie sa te schimbi pentru 2, 3 tampite ca nu suntem toate asa bafta funda?

| Crina_8634 a răspuns:

Nuuuu vrei sa-ti numar greselile. Lasa-ma sa ghicesc.: Nu stii cum sa scapi de ele nebunulesmug

| KaMy a răspuns:

Iti zic eu unele se duc dupa bani alea sunt doar niste curve...
altele insa chiar nu gasesc tipi dinastia asa perfecti cum zici tu...
Si iti zic eu sansele sa mai gasesti oameni cu capul pe umeri sunt nulewinking

| AdamBlack a răspuns:

Pentru ca unele "este proaste".
am cazuri la scoala. te-ai mira...
da mai sunt si fete care stiu sa aleaga cum trebuie, nu un prost cu "patratele".

| eusiatat_9429 a răspuns:

Tare as vrea sa aud si eu raspunsul, dar deh era o vorba
-ce esti baba cheala-n cap?
- asta-i moda ce sa fac!

cred ca spune multe, dar mai e si alta varianta
sunt generatia EMO deci masochiste

| danc0ck a răspuns:

Nu toate vor muschii si patratele, doar 70% dinte ele, restul de 30%, au mustata sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa formulez cine stie ce raspuns pentru ca nu prea am timp, nici macar nu este un raspuns din moment ce intrebare ta nu pare a cere unul, vroiam doar sa-ti spun ca sunt intru-totul de acord cu tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea, my bro, nu se numesc fete ci pitipoance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@danc0ck esti tare frate rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratie,meriti 20 de funde si 1000 de voturi cu intrebarea asta, o intrebare pe placul meu, cea mai adevarata intrebare.