| MineIsLikeABridge a întrebat:

Intrebare pentru fete: Baiatul ideal la fata cum ar arata, si la comportament?

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine ar avea de munca cu cumportamentul mai mult decat cu orice altceva. mi-ar placea sa fie mult mai inalt ca mine, sa nu fie foarte slab, undeva intre! daca se poate sa aiba ochii verzi dar e bine si alta culoare. revenind la comportament as vrea un baiat care sa fie in primul rand calculat, intim, serios cand este nevoie si glumet in alte cazuri. sa vorbeasca frumos cu mine, fara ton ridicat fiindca ar iesi cam rau. sa fie sincer si sa stie ca pe langa iubita ii sunt prietena si confident! cam att... pacat ca nu existalaughing

7 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Buna!
La aspect: sa nu fie gras dar nici slabanog, sa poarte haine gen Justin Bieber (tenisi, sapca etc.), sa aive parul inchis la culoare si putin lung dar nici chiar pana la umar, ochii caprui sau albastri si sa zambeasca
La comportament: sa fie mai de gasca, sa nu ia numai 10 la scl, sa fie de 7, 8winking, sa nu se enerveze din orice, sa ma alinte, sa-i placa sa asculte muzica si sa se dea cu skate-ul (eu nu ma dau dar imi plac baietii care se dau), sa pot sa-l sun si la 2 noaptea si sa nu imi tipe in tel ca l-am trezitwinking si sa ma respecte
Bye!

| pwp a răspuns:

Ca Ian Somerhalder love struck (la tot)

| emiitzzy a răspuns:

Pentru mine baiatul ideal ar fi sa fie detreaba cu toata lumea dragut simpatic sa arate cat de cat bine ca nu tot timpu trebuie sa fie zeuu asa sa iubeasca animalele muzica sa se comporte frumos cu mine sa ma alinte rasfete sa simt ca ma iubeste asa cum imi spune sa iubeasca muzica ptca mie una imi pl sa cant la chitaralaughing da bine asta nu-i obligatoriu doamne iarta-ma cel mai important ii sa stiesa vb frumos si sa stie cemi place ce nuh sa fie langa mine cand am nevoie de el daca il sun la 3 dimineata si vreau sa-i spun te iubesc sa nu ma injure laughing :X:X is multee:X:X

| JuLLiaN a răspuns:

Doar doua cuvinte : James Bond...
Mergi mai departe, ne vedem in etapa urmatoare.

| SkyFly a răspuns:

Salut!
Intrebarea pe care ai adresat-o este deja foarte comuna, insa de cele mai multe ori raspunsurile sunt putin mascate de dorinta de "a da bine".
Frumusetea fizica atrage si acestei frumuseti fizice ii atribuim in imaginatia noastra si un comportament ireprosabil si exemplar, care de cele mai multe ori nu exista in realitate. Cele mai multe fete sunt atrase de aspectul fizic, bani, masina si forta e un fapt binecunoscut si e gresit sa incercam sa il negam.
Personal, cred ca cel mai important lucru la un baiat e sa fie descurcaret, bineinteles, in sensul bun, pentru ca astfel fiind, va reusi in viata.
In legatura cu aspectul fizic...da, e mult de comentat, fiecare dintre noi are alt ideal al frumusetii, sau mai bine zis are alte standarde, personal nu cred ca e important aspectul fizic, pentru ca fiecare dintre noi e frumos in felul sau.
Din punct de vedere comportamental, cred ca ideal inseamna atat calitati cat si defecte, daca ar fi ca mine, cu putin mai mult tupeu cred ca e perfect. Totodata, trebuie sa accepte un refuz, fara a-l face pe celalalt sa se simta prost, sa fie punctual(!), sa isi iubeasca familia...mai multe.e greu sa stai sa enumeri calitati, atunci cand nici tu nu esti perfect. Acesta e idealul meu...atat de simplu incat de mult am incetat sa mai cred ca exista.
Sa ai o zi frumoasa! happy

| bloodyanonima a răspuns:

Prefer brunetii si in rest sa stie sa ma respecte, sa imi spuna adevarul indiferent de situatie si sa nu fie toata ziua dupa mine, dar sa ii pese de mine, sa ma sune zilnic si sa iesim impreuna.

| boxeoru a răspuns:

Vlacebo... Sincer sa iti sp esti cam dus, vrei sa agati fete, dar mai intai le spui cas ipocrite laughing cu atitudinea asta nu creca o sa treci mai departe de stanga sau de dreapta. Depinde si de felul in care iti expui aceste calitati, sau se poate sa traiesti doar cu impresia ca le ai, aici nu ai aratat de loc ca esti calculat si ca vb frumos...