| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum ati reactiona daca intr-o seara va suna cel mai bun prieten si va spune ca atunci cand nu sunteti cu iubita voastra, ii da mesaje lui si ii spune ca vrea sa fuga de voi in lume cu el?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Randi, tu esti?

Pai nu stiu daca am un cel mai bun prieten, dar daca ma pun in situatia descrisa de tine... sa se duca.

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Îl lași să fugă, cine sta langa tine și nu te trădează e aur curat

| ywar a răspuns:

De aproximativ 3 luni detin permis de portarma si asta schimba situatia. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Mi-aș aprecia prietenul că nu a făcut-o și că mi-a și arătat și aș realiza ce prieten am.

Aș realiza cat de idiot sunt să fiu Intr-o relație cu o tipa care nu mă vrea, dar mai mult decât atât, vrea sa fugă cu cel mai bun prieten.

Evident aș pune punct și aș merge mai departe.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Însemna cal iubește pe el atunci nu ai nimici de făcut îi lași sa fie Fericiți amândoi este cral totul nu te iubește nu te iubit Niciodată cu Adevărată nu mai ai ce face