| Jeremy1 a întrebat:

Intrebare doar pentru fete. Ce alegeti dintre un baiat care desi e mai "activ", pipaie fete, vorbeste porcos etc si un baiat mai linistit (genul mai retras)?

26 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca pe cel mai retrashappy

| irina20 a răspuns:

Unul retras, linistit.Ar fi urat sa mergi undeva si sa-ti auzi iubitul in ce hal ar putea vorbi... E chestie de educatie.

| Roxy a răspuns:

Pai genul activ care vorbeste porcos si e nebun si perversbig grin
Nu pentru ca sunt curva ci pentru ca eu sunt mai nebuna si si eu injur si pipai baietibig grin
Dar imi plac si baieti cuminti happy care respecta fetele tot timpu, e politicos, te intreaba daca se poate aseza si alea aleabig grin
Daca tot ai de ales intre 2 baieti alege-l pe cel care ti se potriveste tie cel mai bine...
Tie trebuie sa iti placa...nu fetelor (sau chiar baietilor) de pe TPUbig grin
:*

| Cita a răspuns:

Hey.
As alege unu mai retras fiindca imi place sa domin baietii mai cuminti si linistiti.
Pa, pa.

| chrystyna a răspuns:

Genul mai retras.Il poti face tu sa devina "activ" cand doresti asta. N-as suporta langa mine unul care sa vb urat si sa se creada asa smecher, dar sa-l mai aleg.No way!

| SiMpLa a răspuns:

Niciunul prefer pe cei care sunt intre:-p

| lilstar a răspuns:

In general fetele prefera baietii ''rai'' parerea meabig grin

| cristina_3322 a răspuns:

Eu prefer baietii "activi " care stiu sa te pipaie dar nici prea mult ca dupa o da in abureala...asa cat sa iti atraga atentia. Dar sa nu vorbeasca porcos indiferent daca vorbeste cu alte persoane, pentru ca inseamna ca ar vorbi si cu mine asa... Dar e bun si baiatul linistit dar daca e prea linistit dupa ma voi plictisi dar ar fi mai bine un baiat linistit cand trebuie si activ tot cand trebuie :X

| ioneluka a răspuns:

Pe cel linistit!

Cand doresc sa sa fie "activ" dau play!rolling on the floor

In particular ar putea fi mai "activ", dar in viata cotidiana sa fie linistit!
Sa aiba cei 7 ani de acasa!

| andreea_1536 a răspuns:

Imi place sa fie pervers adica sa aiba tupeu, nu sa stau cu unu care sa nu faca absolut nimiclaughing si nu ma deranjaza daca vb porcos numai sa nu fie ``cocalar``adica sa se creada cine stie ce

| madia a răspuns:

Linistit!
Il,, setez,, cand trebuie sa fie activ tongue (dar fara sa vorbeasca porcos.

| andreeaaa1 a răspuns:

Ambele cred intre si intre

| rebb a răspuns:

Ceva intre.Sa nu fie retras dar nici sa se creada mare 'smecher' sau sa fie prea afemeiat.

| Irmmma a răspuns:

Ceva intre...imi plac baietii cu tupeu... dar si aia mai linistiti

| Sheridanx a răspuns:

Problema mea este ca de obicei sunt atrasa de "baietii rai". Deci probabil l-as alege pe cel "activ" laughing. Intotdeauna am impresia ca ii pot face sa se schimbe, ca ma pot iubi doar pe mine etc.De cele mai multe ori reusesc, dar dupa un timp imi trece toata iubirea straight face.

Exista si exceptii.Adica.daca e vreun baiat mai linistit, dar care are ceva anume. ce imi place mie (arata bine, zambeste frumos, e sigur pe el etc.) se schimba treaba.Si partea buna e ca de ei nu am cum sa ma plictisesc, avand in vedere ca nu trebuie sa ii schimb.
Din pacate exceptiile astea nu sunt prea des asa ca.sunt intr-o continua plictisealalaughing

| BAIATUL110 a răspuns:

Linistit... daca e linistit e grijuliu, calm, romantic happy decat cu un tip plin de el mai bine unul linistit [ mai retras ] cel putin asta e parerea mea big grin

| jorjet_6415 a răspuns:

Decat retras si pampalau mai bine il alegi pe cel activ laughing) e mai interesant cu timpu` poate poti sa `l schimbi iar daca nu iese nimic te reprofilezi laughing) smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul asta de baiat mai "activ", pipaie fete, vorbeste porcos il gasesti mai ales pe la 15 ani cand vrea sa inceapa sa atraga atentia fetelor, dar fiind lipsit de experienta nu prea stie cum. eu am trecut de ceva vreme de varsta de 15 ani, dar nici atunci nu ma dadeam in vant dupa felul asta de baieti. am preferat baietii mai potoliti care vorbeau atunci cand aveau ceva de spus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care spuneti ca va plac baietii mai " activi ", dupa ce va cuplati cu unul de ce va plangeti ca se uita dupa altele si flirteaza sub nasul vostru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca lash alege pe 1 deoarece eu la fel sunt o fire activa si imi place ft mult persoanele de genul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar trebui sa aleg dintre un baiat obraznic, caci nu-i putem spune "activ"si un baiat mai linistit cu siguranta as alege genul mai retraswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... mie imi place prima varianta.adica baietii pipaie fetele
, vorbesk porcos...chiar daca sunt o fata mai linistita
:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te uiti mai jos majoritatea fetelor zic ca l-ar alege pe ala linistit. In realitate e total invers, si ai vazut si tu, pe pielea ta, ca ai ramas la stadiul de prieten. E multa ipocrizie si falsitate in fetele astea sa stii. Intotdeauna bagabontul castiga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nici nici la mijloc asa-i mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu enuntul lei "rebb"