| VladDrsex a întrebat:

O intrebare pentru fete!

Ce va place mai mult la un baiat?
Va place cand va pipaie?
Dar cand va linge?

17 răspunsuri:
| Maaryyneelaa a răspuns:

Cred ca fiecarei fete ii place sa fie cat mai alintata de iubitul e i!

| dragos9234 a răspuns:

Imi place cand ma saluta

| KristalPop a răspuns:

laughing N-aş linge o fată în viaţa mea. Ce-i prostia asta cu linsul?! Toate chestiile astea ce ţin de oral sunt scârboase.
Pipăitul e cu totul altceva. Şi mie îmi place să pipăi o fată. happy

Doamne, ce întrebări! rolling on the floor

| LaNaibaa a răspuns:

NU imi place nici sa ma pipaie nici sa ma linga. e OK la cei 4O de centimetri unde trebuie sa stea el!

| Bogdan_9316 a răspuns:

Ce intrebari sunt astea? Cine vede ce ai scris rade lumea de tine si cu fundu laughing
Un om normal la cap vede ce ai scris isi da seama ca cam cat e in capul tau.

Bine ca nu pui intrebari daca le place sa se... Sau le place sa linga.
Tu o sa iei ban!

| myruna2012 a răspuns:

IMI PLACE CAND PA PIPAIE!
Si desigur cel mai mult imi place cand ma linge!

Răspuns utilizator avertizat
| myruna2012 a răspuns (pentru Razvanta):

Da, vorbesc serios!

Răspuns utilizator avertizat
| myruna2012 a răspuns (pentru Razvanta):

Mersi, poate in viitor...

Răspuns utilizator avertizat
| myruna2012 a răspuns (pentru Razvanta):

Eu cred ca ai vreo 17 ani
Nu am zis ''poate in viitor'' sa te fac sa crezi ca esti mic sau prea tanar pentru mine. momentan am un iubit, dar mi-ar face placere.
Apropo am 16 ani big grin

Răspuns utilizator avertizat
| myruna2012 a răspuns (pentru Razvanta):

De ce te-as jigni?
Oricum...

Răspuns utilizator avertizat
| myruna2012 a răspuns (pentru Razvanta):

Mersi...
Si tu pari de treaba.

| Meeoww a răspuns:

Depinde de fiecare fata...Cum ar fi mie imi place atunci cand ma face sa ma simt iubita