| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare exclusiv pentru locuitorii din Bucuresti!
Oameni buni, de ce fetele din Bucuresti sunt atat de fricoase si antisociale cand vine vorba de vorbit cu un barbat necunoscut? Spun asta deoarece, am locuit in orase precum Brasov, Sibiu si Cluj si am abordat diverse fete pe strada care mi-au placut, a fost ok, daca m-a placut am vorbit daca nu aia e, insa in Bucuresti mi se pare ca asta e vazut ca un lucru care nu se face, un lucru antisocial, de ce? Care mai este atunci sensul atunci cand spui ca "iesim la agatat" sau toti cei care spun ca "vrei fete, mergi in centru vechi" eu am fost si acolo si in alte parti si am simtit ca fac ceva ce nu e ok, ca sa nu mai spun ca uneori am fost apostrofat de diversi paznici (de club sau de mall etc.) ca vai Doamne "nu las oamenii in pace" am fost refuzat in multe locuri dar nu La stilul ăsta

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Muta-te la Blagesti, cu o prajiturica magura si un tedi sau cappy fufu si tu o vulpe-2-3 laughing
Socializare cu necunoscuti de pe strada nu mai faceam noi bucurestencele laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O să întrebi asta până o sa vina cineva sa zică: da, frate, sunt antisociale, ai bine mulți în alt oraș!? laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Știu, am văzut seria lui Lospa laughing.

| Cheo0S a răspuns:

Parca erai virjin si tu, la fel ca El. Si tu minti pe net cum te taie capu?