| Maria_8927 a întrebat:

Intrebare mai ales pentru fete: Are ceva daca baiatul pe care il placeti are aparat dentar? ASrgumentati. Funda:*

8 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Nu! De ce ar avea ceva straight face Nu conteaza numai aspectul acestawinking Daca tu ai avea aparat dentar, crezi ca el si-ar pune intrebarea asta? Iti zic eu ca nu happy
:*

| LiveYourLife a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza atata timp cat va intelegeti bine si daca e si dragut si stie sa se poarte cu o fata chiar nu conteazawinking

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Nu ce sa aiba? Daca il placi il placi asa cum este el si cu calitati dar si cu defecte. Sa presupunem ca tu ai avea un aparat dentar baietii ar trebui sa nu te mai placa? Cred ca trebuie sa ne acceptam unul pe altul si cu defecte si cu calitati pana la urma nimeni nu este perfect! Sper ca te-am ajutat cu ceva.

| dulcykaLy a răspuns:

Nu are absolut nimic. mai toata lumea ar avea nevoie de aparat dentar pentru ca avem dintii inegali. intr-adevar nu se vede foarte frumos.si estetic dar nu conteaza ca banuiesc ca nu stai cu o persoana ca nu are aparat dentar. sau te desparti de el daca ar avea

| Sonia a răspuns:

Eu zic ca nu are nimic cum sa zis si m-ai jos ce dinti va avea dupa ce il da jos:X:X.
Ba din contra eu consider ca este un baiat care are grija de el si care este procupat de cum arata si se ingrijeste pentru viitor de aceea toata stimawinking
Si nu iti fa grija in privinta sarutului nu ai cum sa ii simti aparatuwinking

| heiii a răspuns:

Pai nu stiu. sunt diferite feluri de aparate dentare, mai urate, mai frumoase. dar eu m'as speria cand ar trebui sa'l sarut. sa'i simt sarmele alea? pare cam neplacut. ma rog, asta e parerea mea. multa bafta!

| Bubu14 a răspuns:

Nu crede-ma ca nu conteaza deloc daca tie iti place de ellove struck ce conteaza ca are aparat dentar? imagineazati dupa ce il va scoate ce dinti va avealove struck sincer si mie imi place un baiat cu aparat dentar dar pentru mine nu ma deranjeaza asta pentru ca el e un tip foarte de treaba si dragut fochappy

| patricia203 a răspuns:

Parerea mea este ca nu conteaza absolut deloc...am vorbit cu mai multi baieti si chiar cu fratele meu, ei in locul nostru daca fetele ar avea aparat dentar, pe ei nu i-ar deranja absolut deloc.nu cred ca e ceva iesit din comun. happy