| BomboDinCongo a întrebat:

Întrebare pentru băieții tineri, adolescenți care nu au mai mult de 25 de ani:
Vă plac femeile mature? Cele trecute de 40 de ani, chiar și cele de 50 sau chiar 60 de ani( MILF).
O femeie matură care arată bine dar nu are copii poate fi considerată MILF?
De ce la noi, femeile mature sunt reticente când vine vorba de sex cu un puștan? Parcă le e frică.
În alte țări, femeile mature obișnuiesc să aibă iubiți mult mai tineri.
La noi, e în regulă ca un boșorog urât(Irinel) să aibă o iubită de 20 de ani.Și cu toții știm că dacă un moșneag are o gagică tânără, stă cu el doar pentru bani.
În schimb, eu aș putea face sex cu o femeie matură de 50 de ani complet dezinteresat, pur și simplu îmi plac.
Mie îmi plac femeile în vârstă,nu toate,dar majoritatea,chiar și cele care nu arată ca niște modele și au puțină burtă,riduri etc.
Dar cu toate astea, n-am avut niciuna.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parca am un respect fata de femeile astea mai trecute prin viata care au fost mai cuminti dar tot nu m-as atinge de vreuna pentru ca eu m-am obisnuit cu singuratatea si fara practica sexuala - manuala.

| Denis777 a răspuns:

Mai bine o frec pe una de 14 ani, daca asta e fetisul tau nu cred ca are cineva ceva impotriva, pana in 30 parerea mea cum sa zic adolescentele 10-14 prefera baieti de 18-20 eu am 14 ani oricum imi place de o fata de 8 ani si nu sunt bagat cu ea nici acum parerea mea freacale pe toate

| F1rstBlooD a răspuns:

Da mane da si cand tio pune aia p...a in cap tio face palarie

| MotanulVerdeVIRA a răspuns:

Pai intre 40-50 sunt perfecte. Au experienta in pat :]

| AdDept a răspuns:

Alea de 60 sunt deja... cum zic americanii "GILF" laughing si nu mie personal nu imi plac tongue dar... gusturile nu se discuta.

| MariusILY a răspuns:

O.O daca e sa te gandesti la o aventure e ceva cool femeile astea au experienta laughing da eu zic ca fetele tinere is beton si nu m-as gandi sa fac ceva cu femei trecute de 40 si serios 60laughing