| anonim_4396 a întrebat:

Exista femei mature singure care cauta parteneri tineri doar pentru sex, sau toate femeile trecute de 30 vor neaparat iubire?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu mai vrea relatie stabila astea cauta bani si scula ca altceva nu stiu.

| NickiMinaj a răspuns:

ChioruL merita funda.

| Ellenna a răspuns:

Cauta pe un site de matrimoniale sau de intalniri, noi de unde sa stim?! tongue

| ForbiddenDreams a răspuns:

Pai si? in afara de iubire cauta si sex

| LondoneseCat a răspuns:

Pai dupa 30 de ani iti doresti stabilitate nu doar relatii trecatoare.
Exista, desigur, cele pe care barbatii nu le mai satisfac laughing
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie, nimeni nu le cunoste pe toate. Fiecare cu firea ei, nu generaliza.