| Dorian99 a întrebat:

Întrebare pentru băieți: Ați accepta să faceți sex cu o femeie bătrână pentru o sumă mare de bani?

26 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cat de mare e suma?

| SG1995 a răspuns:

Depinde, how old is she, I don't *** with mummies!

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU, pentru ca astfel ne vindem corpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e tanara si arata bine, fac si pe gratis laughing. Dar babe? Scarbos. NU! Imagineaza-ti o expirata de peste 40/45 de ani. Mi se face pielea de gaina doar cand ma gandesc.

| Dorian99 explică (pentru anonim_4396):

Ești absurd, sincer. Cum poți tu să consideri o femeie la 45-50 de ani expirată? Sunt femei la vârsta asta care arată foarte bine și care nu au nici un rid pe față, care merg la sală și care sunt frumoase. Este mult mai atrăgătoare o femeie la 45 de ani care se menține și care se îngrijește zilnic comparativ cu o puștoaică imatură de 22 de ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorian99):

Ce pot sa zic. Imi place una care inca are sanii fermi, nu ii atarn in chiloti. Despre ce tara vorbesti tu acum? Romania? Femei care inca arata bine la 45 de ani? laughing Spune-i asta lui Mutu, dar nici ala nu te/ar crede. Poate in visele tale.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Leneo, de MILF nu ai auzit? Alea sunt mai bune și decât astea tinerele. rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Slabanoago, nu prea am vazut. Mint. Am vazut una acum cateva zile. Desi cred ca avea intre 35/40. Dar clar nu expirata de 40/45. Femeia chiar avea un corp de iti curgea balele din gura. Dar si cand vedeai ciumpalac de 4/5 ani pe langa ea, nu iti mai ardea de nimic. Desigur ca vorbesc de Londra. In Italia majoritatea manelor arata praf. Rau de tot.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea la noi care sunt trecute de 40+ se chinuie sa se conserve cat mai bine și să fie cât mai sexoase posibil. Ai să vezi bunăciuni de genul in Romania. Italienii sunt expirați și englezii aia ai tai la fel.
P.s obezule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pitipoanco... Am fost de recent in Constanta/Bucuresti si nu am vazut nici macar una. Desi am observat ca barbatii in Ro nu s-au schimbat. Tot niste violatori in serie. SE uita dupa curu lui una de parca nu au vazut fund de femeie in viata lor. Tristi patetici ce sunt oamenii astia. Hai, mai zic. Te mai uiti dupa una, dupa alta. Dar dupa fiecare? Sinucide-te.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai știut tu sa te uiți rolling eyes. Crede-ma că sunt unele de mă fac și pe mine să întorc capul blushing.
Pumn in mufa direct ce meriți!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu stiu. Poate am fost prea multi ani la sala si m-am obisnuit fara sa vreau sa nu ma uit dupa fete. Desigur, alea ( care stii si tu mai bine acum) care merg cu haine cat mai mulate si bla bla blA. Dupa se dau mari violate daca doar te uiti la ele. Uita-te la asta > Pune "pitipoanca slabanoaga " in loc de "kid".
https://www.youtube.com/watch?v=Wm0mGCAFZ6Q

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți mai vezi picioarele de burtă? thinking Cum sa te trezească foamea din somn, nene? Cuum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nici dusmanilor mei (daca am macar asa ceva ) nu le doresc somnul meu asa ca taci. Si mananca si tu ceva din an in paste...

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești doar invidios. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

SA o crezi tu pe aia. Am fost si eu slab. Aveam 66kg pe la 18 ani. Aratam ca dracu. Sau tasu... Sau poate fisu. Nu mersi. Chiar voiam sa te intreb. Cum e sa mergi pe strada cu o ancora atarnata de blugi sa nu te bata vantul? laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling eyes ce duma. Eu bat vântul, nu el pe mine. Nu sunt slăbănoagă! phbbbbt

| Dorian99 explică (pentru GoldenZenith):

Nu te lua după el că nu știe să aprecieze ce e frumos. Ești foarte bună de plwinking

| GoldenZenith a răspuns (pentru Dorian99):

rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Trimite-i poza cu tine. Macar sa aiba si el material pentru diseara... Pare genul ala de prapadit.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

thinking Daca mi-a făcut "complimentul" ăla, probabil citește în stele și vede cum arat. Deci nu e nevoie.
Astia-s musculițe, stai calm. laughing

| Dorian99 explică (pentru GoldenZenith):

Te știu pentru că în trecut aveai la profil o poză reală cu tine... Nu erai tu aia care stătea în cameră lângă fereastră, în jeanși negri; păr șaten, ochii căprui, slăbuță și minionă?winking
Îmi cer scuze pentru fraza puerilă pe care ți-am scris-o azi-noapte... Am scris asta pentru că eram puțin amețit iar când îs beat, vorbesc aiurea.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Dorian99):

laughing

| Dorian99 explică (pentru GoldenZenith):

De ce râzi, fă?

| hu123 a răspuns:

Ba sincer daca ramane intre voi doi, de ce nu, eu sunt sincer laughing

| PusiSlayer69 a răspuns:

Pentru 50 de lei ii bag si capu in p*****