| ZuZzUz a întrebat:

Intrebare pentru baieti...ati iubit vreodata cu adevarat?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am iubit, daca incerc sa nu mint pe nimeni as zice ca inca iubesc, dar imi e greu sa recunosc, insa vezi tu, deseori iubirea nu prea e apreciata straight face, lumea e nebuna, orientata pe material, si uita ca cele mai bune lucruri in viata asta sunt gratis!

11 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Dar de ce conteaza asta? Oricum multi vor zice ca da. dar multi habar n-au ce e aia iubire happy

| Duucu a răspuns:

Eu da...dar ea pe mine NU

| Armatistul82 a răspuns:

Nu prea, sincer eu ma uitam doar la cur si tate la bunaciuni

| ZuZzUz explică (pentru Armatistul82):

Tipic voua...baietilorhee hee

| wooowwwwwwwww a răspuns (pentru Armatistul82):

Bravo frate!

| Analytical a răspuns (pentru Armatistul82):

Nu prea? Serios? Asta inseamna mai mult un da decat un nu, hei tu ZuZzUz!

| Armatistul82 a răspuns (pentru wooowwwwwwwww):

Thx; D

| ZuZzUz explică (pentru Analytical):

Da...

| StefanXy a răspuns:

Da,inca mai iubesc! si nu imi e rusine sa recunosc asta big grin

| Swagger55 a răspuns:

Nu niciodata, suntem facuti din piatra

| eMotioNNN a răspuns:

Da, am iubit si inca mai iubesc