| plosc a întrebat:

Ati iubit vreodata cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| IQOnly a răspuns:

Inca nu dar mai bine puneai intrebarea daca ati cunoscuti iubirea adevarata si nu ati putut sa o aveti?

21 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da am iubit cu adevarat si inca iubesc tot acelasi baiat, e prima si ultima mea iubire de pana acum, dar nu se stie ce se mai poate intampla... l-am iubit foarte mult si acum il iubesc, dar nu cu aceeasi intensitate ca inainte pentru ca m-a facut sa sufar, dar l-am iertat ca il iubesc, dar ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust.Nu stiu el cat de mult ma iubeste, cert este faptul ca imi arata ca ma iubeste, prin vorbele, gesturile, faptele lui ma face sa cred ca ma iubeste, roata s-a intors.Acum cred ca el este cel care iubeste, recunosc ca si eu dar dupa ce treci prin suferinta, o multime de lacrimi parca nu iti mai vine sa te daruiesti chiar asa unei pers.care in trecut te-a facut sa suferi, increderea se castiga in timp, oricum il iubesc si eu ca daca nu il iubeam nu l-as fi iertat.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mereu o sa apara o iubire mai trainica decat alta, deci nu stiu cum sa-ti raspund. Timpul le rezolva pe toate!

| Razvan a răspuns:

Cu adevarat, nuwinking
Dar putea fi, dar mai bine ca nu a fostbig grin

| Malvina24 a răspuns:

Da! in prezent iubesc! sunt cu o persoana minunata alaturi de mine si nu as schimba-o pentru nimic in lume! sunt foarte fericita!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daa.Si nu s-a sfrasit prea bine din pacate sad

| Luori a răspuns:

Eu da, insa acea persoana nu m`a iubit cu adevarat.

| User a răspuns:

Grea intrebare...

| Sara2 a răspuns:

Daaa o singura data adevarat adevarat, dar m-a parasit sad

| theodoraafi a răspuns:

Da, dar aceea persoana m-a facut sa am inima de piatra si sa nu mai pot sa iubesc. pentru asta il urasc, desi inca il iubesc...
dar sti cum se zice... "de la iubire mai e un pas pana la ura." sau ceva de genu thinking

| gingasull a răspuns:

Nu, si nici nu as vrea sa cad prea curand in aceasta "capcana" iubirea iti provoaca suferinta, te poate transforma dintr-un munte de om... intr-o leguma, te poate duce la disperare, in prima etapapa aceasat iubire te "Consuma" ca om, ca psihic... pana a ajunge la acea stare de implinire, de fericire. In iubire INVESTESTI sentimente, timp, rabdare, etc, si, RISTI sa nu primesti nimic bun de la persoana de la care te-ai fi asteptat! Inchei prin a spune : Iubirea este un mister ce poate fi sau nu descoperita. Putem considera ca am reusit sa deslusim misterul iubirii atunci cand ne-am gasit JUMATATEA!

| daniDeeDee a răspuns:

Da, si am suferit foarte tare.

| ffy a răspuns:

Si daca iubesti la ce foloseste ca si asa se termina orice relatie care initial s-a cladit din iubirea amandurora.De ce? Simplu:gelozie, neincredere, certuri etc etc...

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Da, dar persoana care am iubit-o m-a lasat.:-

| vinty a răspuns:

Inca o mai iubesc love struck.

| xandra_3994 a răspuns:

Da am iubit si inca cum... dar pacat ca el era un prost si nu il interesa persoana mea:-

| Grasutza a răspuns:

Sa iubesti si sa fii iubit e cel mai frumos lucru, te simti protejata, te simti ocrotita, simti ca tot timpu cineva se gandeste la tine, te simti IUBITAlove struck.

| marinela_9969 a răspuns:

Da

| someone_8322 a răspuns:

Iubesc si NU sunt iubita.

sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar da aia pers nu stia ca exit (nu ma baga in seama eram colegi) e greu sa trecu peste asta dar cu ajutorul prietenilor si a familie e ok o sa ezi

| Pisycutza_8903 a răspuns:

Da, si preferam sa nu o fac...

| Cool Girl 16 a răspuns:

Raspunsul meu e da straight face am iubit cu adevarat happy si inca mai iubesc(tot aceea persoana)