| maria91r a întrebat:

Intrebare pentru fete:Ati avut/avea o relatie cu un baiat mai mic ca voi(inaltime si ani)
Intrebare pentru baieti:Ati avut/avea o relatie cu o fata mai mare(inaltime si ani).intreb din pura curiozitate,, eram curioasa de multhee hee.

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ca varsta in niciun caz...nici ca inaltime... dar am fost cu un baiat care era de aceeasi inaltime ca mine...sau mai mare cu un centimetrubig grin

nony
| nony a răspuns:

Mai inalta, nu. dar mai mare. da .era cu vreo 5 ani.eu aveam 17 big grin.
Iti dai seama ca nu a durat mult. m-a inititat si pe mine mai bine in tainele sexului, si cam atat.Ne-am pupat, ne-am despartit.ne-om mai intalni in viata asta. sper tongue

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da cu 2 ani si jumatate mai mare. Mai mare ca inaltime, nu, nu era.

| Drauzy a răspuns:

Daca stau bine si ma gandesc in mai toate cazurile pe care le-am avut toate fetele au fost mai mari ca mine si ca varsta si ca inaltime laughing nu vad ce ar fi asa de ciudat...atata timp cat cele 2 pers se inteleg ff bine... sa lasam dragostea sa-si faca efectulhee hee happy

| VladRO a răspuns:

Cred ca fata mai inalta decat mine nu este prin zona, dar daca ar fi, da, de ce nu happy

| zuzushi a răspuns:

Sincer, eu nu am avut nicio relatie cu un baiat mai mic ca mine ( ma refer la varsta )
pana acum cateva saptamani mi se parea chiar ciudat sa fii fata si sa stai cu un baiat mai mic ca tine. pentru ca stii, multe din fete stau cu baieti mai mari tocmai pentru ca ei sunt mai maturi.
zic acum cateva saptamani, pentru ca cineva whistling m a facut sa realizez ca nu conteaza atat de mult varsta. deci daca baiatul e cu un an mai mic daca fata nu este o problema happy big grin
iar in legatura cu inaltimea, parerea mea este ca daca varsta conteaza mai putin, inaltimea ar trebui sa conteze si mai putin happy

| alexutzu00791 a răspuns:

Eu iti raspuns sincer... Mie nu-mi prea imi plac relatiile publicelaughing. Dar daca ar fi sa ies pe strada cu o fata cam pe la 1. 80(eu am 1. 77) si 90-60-90, fata de papusa...sincer nu m-ar suparalaughing

| marry a răspuns:

Am avut ...era mai mic cu un an decat mine... dar mai mic de inaltime in nici un cazbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| 1992 a răspuns:

Mie mi se pare ciudat sa fi cu un bait mai mic(la ani)da vreau sa spun ca am fost in cantonament si acolo cel mai bine m-am distrat cu un baiat Daniel mai mic decat mine cu 2ani, cand m-am intors nu-mi mai luam gandul de la el si acum suntem impreuna si vreau sa spun ca e super marfa imi place si ne simtim bine impreuna mereu radem :X nu mi se mai pare ciudat ca dragostea nu are varstahappy

| Ianaaable a răspuns:

Am o relatie cu un baiat mai mic decat mine cu 1an si vreo 2lunihappy
Eu sunt putin mai micuta, deci nu se pune problema de inaltime (ii mai inalt ca mine). tot ce pot spune ii ca gandeste incredibil de mult si chiar cred ca "dragostea n-are varsta"tongue
Pana la urma daca gasesti in pers respectiva ce-ti doresti cred ca varsta si inaltimea is irelevantebig grin
Parerea mea!

| msgirl a răspuns:

Da si a fost naspa... trebuia sa ma aplec sal sarut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu și da. Nu aș sta cu o fată mai înaltă decât mine (asta ar însemna deja să nu mai aibe loc în casă, oi), dar aș sta cu una mai în vârstă decât mine (cu maxim 2-3 ani). happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca stau sa ma gandesc...DA...era cu un an mai mare ca mine...era un pic ciudat ca era mai inalta k mine... nu prea a mers...era cam neexperimentata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am avut o relatie de 8 luni cu un pusti de 17 ani si eu aveam 19 aniwhistling (asta se intampla acum 2 ani)tipul era rocker dar l-am imblanzit sa ascunlte muzica mai linistitalaughing. El inca mai spera si acum sa ne impacam...cica am fost mare lui iubire si o sa raman incontinuarewhistling...initial noi iesisem in oras ca amici... dar din amici peste 2 luni ne-am trezit ca suntem impreuna...horro sau nu...toti prietenii lui au ramas masca el prezentandu-ma drept amica lui cea mai buna, si na dupa 2 luni in oras ne vedeau ca ne pupacim...au ramas toti masca."asta e inimii nu ii poti porunci" asta le-a spus el... dar nu prea a contat la el varsta...eu mereu il tachinam cu chestia asta dar el ignora... A fost frumos dar sincer acum daca as mai avea ocazia, nu as mai repeta acest episod...

By3 By3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, oh go on si nici nu as sta, sa vina la mine cu scaunelu sa ma sarute oh go on, niciodata si mai ales de varsta, cica fetele sunt mai mature decat baietii su 3 ani oh go on asa ca ma limitez la baieti mai mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@The_End si daca stai cu un baiat mai mic ca tine cu un an? care e faza? ce te face de ras? Diferenta mare de varsta ar fi 4-5 ani...nu 1(de la 16 ani in sus...1 an nici nu se observa crede-ma)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin sentimentul iubirii neprefacute nu se are in vedere inaltimea nici anii

| 240596 a răspuns:

Eu una nutongue