| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: atunci cand va indragostiti de o fata ce starii avetii adica ce simtiti si ce ati face pentru fata respectiva Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| PeterMan a răspuns:

Pai m-as simti nemaipomenit si as face cam orice(sa nu fie stupid) pentru ea.

3 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Si de Dumnezeu va doare in sex...

| octha a răspuns:

laughing ce intrebarerolling on the floordar oare tu cum te simti cand te indragostesti? asa ne simtim si noi baietii..plutind in aer,zburand in drum spre scoala ca sa intalnim mai repede pers iubita, o sorbim din ochi, si avem grija de ea.(pana vedem defectele la ea, sau pana ne plictisim, etc).

| haistai a răspuns:

Fiecare om iubeste in felul lui. depinde de el cum isi manifesta dragostea fata de tine.