| biancaaa3 a întrebat:

Întrebare pentru băieți/bărbați : ce gust are vaginul?????

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vaginul in sine reprezinta un organ al organismului femeii, la fel cum sunt : inima, ficatul, capul sau oricare alte organe, si din acet motiv NU poate avea... gust. Insa poate sa aiba un anumit gust amestecul de secretii vaginale care se pot scurge din vagin in momentul in care se produce/apare excitatia intensa in timpul preludiului sau doar a cunilitiei. Gustul secretiilor produse de glandele existente in mucoasa vaginala si cele situate in colul uterin, poate sa fie mult diferita de la o femeie la alta mai ales in cazul in care cantitatea secretiilor este mai abundenta. Daca doresti sa stii/sa descoperi care este gustul secretiei vaginale a ''pasaricii'' tale iti bagi un deget in vgin (fara teama ca nu musca) si pe urma iti bagi acel deget in gura sau iti lingi degetul cu limba. Succes!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gust de motorina lol

| nebunu_5532 a răspuns:

De peste împuțit!

| mihai69 a răspuns:

Nu am găsit încă 2 cu acelaşi gust. Plus că uneori diferă şi în funcție de zi...

| Frank51 a răspuns:

De ce nu incerci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am gustat pânã acum. Dar din auzite pare bun.

| Treaem24 a răspuns:

Creca acelasi gust cum are **** la voi

| IAmTeslo a răspuns:

Are gust de ****

| Eros85 a răspuns:

laughing)) incearca-l.