| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: care sunt principalele 3 lucruri care va atrag la o fata (ca personalitate sau din punct de vedere fizic) si ce n-ar trebui sa-i lipseasca niciuneia? (inafara de veverita bineinteles). Fundita!

Răspuns Câştigător
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

1. Frumusetea vine din interior, asa ca e de preferat ca o fata sa aiba un caracter frumos.
2.Inteligenta este un punct forte al unei fete. Este foarte important ca fata si baiatul sa se afle la acelasi nivel de gandire.
3. Frumusetea, incompleta fara cele 2 lucruri spuse mai sus. Mai departe... gusturile nu se discuta.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sinceritatea,seriozitatea, umorul, eu inca n-am dat de o fata sincera asa ca n-am ce spune

| neutrino a răspuns:

Niciunei fete nu trebuie sa-i lipseasca bunul simt si un minim de istetime, conditii valabile si pentru un baiat. In rest, totul este relativ si discutabil.

| Lawliet14 a răspuns:

1. Chimia, aici e vorba si de frumusetea din ochii privitorului
2. Inteligenta; sunt sapiosexual
3. Capacitatea de iubire
4. Bunatatea
5. Loialitatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti raspund chiar daca nu sunt baiat.
1.Senzuala
2.Sincera si deschisa
3.Inteligenta
etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am veverita, am doar alunita. Du-te si plimba-te nenea ca e frumos afara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

;-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca este si realista e si mai bine.

| Şaptepăcate a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot ce are in plus il consider un bonus happy

| Xpressurself a răspuns:

Eu am vazut ca unele fete au catei sau pisici. tu ai o veverita?

| AnNéVidoff a răspuns:

Sincer? laughing)
Parul si ochii! happy
Ochii sunt oglinda sufletului,iar un par ingrijit este un caracter ingrijit! happy (la fete doar)
Sa nu fie curva! happy
Predispusa la curvasarie! happy
O sa intalnesti fete cu un caracter ce denota cuvantul ''curva''! happy
Una care cand primeste avansuri, sa nu zambeasca si sa ''ridice coada''! happy
Restul vin de la sine! happy
Fetele cuminti in adevaratul sens al cuvantului, asa au caracterul! happy
O fata ca mamicuta ta! happy
Exemplul in persoana! happy
(Nu o lua personal! Nu o cunosc! laughing)))
Dar daca tatal tau a luat-o, taticutul tau nu e curvar, nu? happy )
Funda? :?

| AnNéVidoff a răspuns:

Ma refer ca au caracterul frumos! happy
De regula gasesti asa ceva printre fetele mai tocilare din prima banca! laughing)

| Şaptepăcate a răspuns:

Eu am niste preferinte mai ciudate, nu caut cea mai fumoasa sau desteapta, poate sa aiba cea mai (de) rasa veverita daca...
Vorbeste urat, nu stie sa lege 2 cuvinte, in afara de "ce mai faci" si "mai zi ceva".
Mersul, calca pe nuci, labe de scafandru, Chaplin sau alte stiluri exotice de a merge.
A si mainile, imi plac mainile frumoase.

| Leo1993 a răspuns:

1.Craci
2.C*r
3.Tate

| Mieeez666 a răspuns (pentru Leo1993):

rolling on the floor Aia-i ma.

| Leo1993 a răspuns (pentru Mieeez666):

Macar am fost sincer spre deosebire de altii cu " frumusetea vine din interios" sau "inteligenta" doar pentru a primi funda laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Leo1993):

Sinceritatea e pe primul' loc. laughing

| RM94 a răspuns:

Sa aiba parul si ochii inchise la culoare, piele alba sau putin bruneta, dar nu tuci. Sa nu aiba silicoane, botox. Sa aiba tate si fun de dimensiuni medii (nu imi plac ditamai pepeneii), dar daca este foarte frumoasa la chip nu mai conteaza dotarile. Sa fie o fata care vrea sex, dar sa fie pretentioasa sa il faca doar cu cine considera ea ca merita (inclusiv eu, daca ma exclude atunci nu e ok) nu cu oricine care ii face avansuri.