| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cat de greu sau cat de usor a fost sa va faceti o relatie?

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Prima relație avuta mi-am făcut-o ușor. Acum e extrem de greu.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu consider că îmi este greu. Am avut ocazii dar nu caut relație. Momentan sunt axat strict pe business și nu vreau să pierd timp investind în persoane.

| alexalx1234 a răspuns:

E imposibil daca nu esti genul de baiat rau care le face sa saliveze dupa tine.

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Dar poți deveni dintr-un băiat bun într-unul rău? Daca da cum? Tu cum ai prefera sa fii?

Răspuns utilizator avertizat
| TLF92 a răspuns:

Daca nu ai peste 1.75 inaltime si nu ai un ''muian'' cat de cat atractiv nu e greu, in opinia mea e practic IMPOSIBIL in ziua de azi sa iti faci o relatie, nu ma crezi, du-te pe TINDER daca ai curaj

| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

Dacă ai sub 175 mai bine zis ar trebui sa te perfecționezi din toate punctele de vedere, toate celelalte chestii. Hai sa o lu-am numai fizicul, dinți aproape perfecți, îngrijire stil calumea haine care sa stea bine pe tine. Poți și dacă ai 165cm in comparație cu unu care are 180 și e așchie, nu arata deloc bine.

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti retardat mancatiash poola, vrei sa iti trimit o telegrama in care sa iti scriu negru pe alb SA NU IMI MAI COMENTEZI TU MIE contra pe subiectul asta?

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te potolesti cu asta, iti zic de pe 3000 de conturi nu mai discuta cu mine subiectul asta ca nu esti in MASURA nici sa dai sfaturi pe asa ceva oricarei persoane ce pune o intrebare pe tema asta

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fac ceva pe dinti si pe hainele tale, te-ai gasit sa dai tu sfaturi virgin la 24 sau cat *** ai zis ca ai, stai dreacu in banca odata pentru totdeauna

| DenqOO a răspuns:

Mie îmi e greu să am una. Chiar foarte.