| alinagyo a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cat de greu va e sa spuneti unei fete ca o placeti? Vi s-a intamplat sa nu ii spuneti si din ce cauza?

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca imi este prietena de ceva vreme atunci clar ca o cunosti si sti cum sa ii cam spui. Daca no cunosti atunci printr-un simplu misto ii poti spune...te faci ca glumesti si vezi cum reactioneaza, iar daca ii place atunci vei vedea ca se va apropia intr-un fel sau altul de tine.Sau pur si simplu ii spui si ai terminat balciul..nu e capat de lume..probabil iti este frica de respingere.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu e greu daca ai incredere in tine.

| alinagyo explică:

Sunt fata, deci nu am cui sa ii spun, doar vreau sa vad ce ganditi voi baietii. vreau sa inteleg comportamentul unui baiat, nu fac bine ca generalizez insa vreau sa aflu ce ganditi atata tot