| maria_6679 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cat e de important pentru voi ca o fata sa fie epilata la p**** atunci ce faceti sex?

Răspuns Câştigător
| GymClass a răspuns:

Intrebare pentru tine:cat e de important ca un baiat sa fie epilat la p*** atunci cand ii faci sex oral? raised eyebrows

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Aaaa, epilata? De ce? :-\
Nici cand fac sex oral, dau frumos padurea deoparte, si apoi dau cu limba. big grin
Acuma nu zic ca m-ar deranja sa fie epilata, zic numai ca nu ma deranjeaza daca nu este. laughing
Hmm, zici de par pe limba? Se mai intampla, dar ce nu fac eu pentru...batting eyelashes

| Floreenofficial a răspuns:

Gandeste-te ca oamenii de la 40 de ani in sus care au contacte sexuale adica au deja prea mult par...trebuie sa te gandesti doar la PLACERE!

| SweetCandy a răspuns:

Nu's baiat dar cred ca e importantbig grin adica e vorba de igienahappy

| Rukhsandra a răspuns:

Eu daca as fi baiat n-as face sex cu o fata care nu e epilata "jos". Mai bine e epilata.Cat iti ia sa te epilezi? maxim 5 minute
Deci? Fetelor epilati-va tongue

| Adyr0 a răspuns:

Mie-mi place cu forma, nu sa nu aiba nicun fir de par.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Nu conteaza laughing Daca ai simtul gaurii si nu te uiti dupe gaura si o cauti prin padurea de conifere nu e nici o problema laughing Important e sa ai simtul laughing Cand o penetrezi si te exciti si u si ea si va sarutati una alta uiti de par ce draq sa fim seriosi laughing Vreti sa ziceti ca atunci cand va casatoriti o sa va mai epilati si baietii la fel? Numai de epilat nu iti arde cand vii seara de la munk... Acum toti asa cu rusinea cu una alta dar mai incolo nu o sa mai fie asawinking

Răspuns utilizator avertizat
| FunkYboy a răspuns:

Pentru mine nu prea conteza...bine,nu vreau sa aiba o padure! sa fie epilata doar cat sa aiba si ea ceva par-nu mult...foarte putin

| slayer666 a răspuns:

Cand vine vorba de sex oral e extrem de important ca ea sa fie epilata pentru ca ma cam deranjeaza parul. Daca nu e vorba de sex oral, nu e nici o problematongue

| Zataki a răspuns:

E un lucru deosebit de important sa fie PERFECT epilata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiasca igiena si sanatatea!