| Madalina115 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cat de important este sexul pentru voi? ati parasi persoana iubita daca nu ar face`o cu voi?

3 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Sexul e doar o placere pentru cine iubeste! Normal ca nu parasesti persoana iubita pentru ca nu ti ofera o placere in plus! Normal,ca daca o faci, te apropii enorm de pers respectiva! Dar niciodata nu parasesti pe cineva doar pentru ca nu face sex cu tine! Daca te paraseste e obsedat! happy Suna urat, dar asa e! x_x

Răspuns utilizator avertizat
| Sixninelolz a răspuns:

Nsuh pentru mine personal sexul nu-i apogeul unei relatii uneori pot sa ma simt mult mai bine doar din consideretul ca ma aflu cu persoana draga /iubita!