| smek a întrebat:

O intrebare pentru baieti! Ce apreciati cel mai mult la o fata? big grin

5 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Mai sunt fta dar, iti spun eu la ce se uita sau mrg ce apreciazastraight face nu din capul meu sau asa, iti spun pentru ca asa mi-a zis un baiat...deci : sani, fund, corp in general daca esti grasa slaba etc, fata, picioare si parlaughing

| ioanalexandru a răspuns:

Sincer,doar ceea ce tine de interior

| Mihai112_2526 a răspuns:

Cat de bine ma simt atunci cand sunt cu eabig grin dupa parerea mea asta e cel mai important.happy

| mihaypro14 a răspuns:

Pai totul daca iti place de aceea persoana.

| Somai a răspuns:

In opinia mea, la o fata primul lucru care il apreciez este felul ei de a fi( asta include istetimea, naturaletea, felul in care isi poate rezolva problemele, sinceritatea, sentimentele reale si altele); apoi cred ca vine fizicul(nu prea se poate fara).