| andrada a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce ati face daca ar fi langa voi o fata super sexy? sau mai bine zis ce i-ati* face laughing

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

I-as da sansa sa-mi arate ce stie ea mai bine.

7 răspunsuri:
| andrada explică:

Hai mah deci ma dezamagiti sad laughing voi chiar nu aveti fantezii? love struckbatting eyelashes

| sorinL1 a răspuns (pentru andrada):

Nu dau din casa pe TPU smug

| FlyingSoul a răspuns:

Andrada u chiar ai crezut ca un baiat ar recunoaste in mod public asta?raised eyebrows Fii sigura ca nimeni nu ar face asta. Dar in general un baiat ar alege sa se dea la ea mai ales intr-o discoteca sau intr-un club sa o impresioneze in vreun fel ca sa danseze restul noptii cu el. De asa-s baietii ce sa ne faci. Ori alt caz decat daca se intalnesc in club nu vad... poate numai intr-o statie de autobuz sau ceva... s in cazu asta ar cauta absolut oprice mijloc sa intre in vorba cu ea.

| IMC90 a răspuns:

Imi pui imaginatia la incercare...

Nu stiu dar exista o sansa mare sa fiu lemn, si atunci m-as misca mai greuhee hee

| crissnebb83 a răspuns:

Depinde in principal unde anume am fi in momentul ala. daca ar fi intr-un autobuz cel mai probabil m-as baga in seama cu ea poate poate, dar daca am fi intr-o camera...sex nebun

| Mickulash a răspuns:

Hmmm...pentru inceput asa admira-o si intre timp poate imi vine o idee stralucita laughing

| Byscu a răspuns:

Oho intai o admir vreo juma de ora apoi ma bag in seama apoi in patuz iar restul secretlaughing