| Marijuanaro a întrebat:

Intrebare pentru baiety, ce fete preferaty baietoase sau fitoase?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac fetele feminine. Care inca au un pic de timiditate si nesiguranta in ele desi sunt optimiste si indraznete.

| Vizitiul a răspuns:

Prefer fetele care nu pun astfel de intrebari. Nu prefer nici o fata din categoriile mentionate de tine.

| andrei a răspuns:

Daca ar fi sa aleg dintre cele 2 categori as alege fetele baietoase dar daca ar fi sa adaug si eu o categorie ar fi fetele FEMININE:pwinking

| ATB a răspuns:

Pai dintre Nikita si Columbeanca aleg o centurista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar fetele fitoase sunt enervante.se cred ceea ce nu sunt.nici cele baietoase nu imi plac.mai sunt si alte categorii mai bune.