| ady2005 a întrebat:

Intrebare pentru baieti happy
Ce fete va plac?
Adica spuneti-mi cum trebuie sa arate, sa vorbeasca, etttc!
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

18 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Evident ca imi place o fata cu un aspect fizic placut, vorbareata si cu un caracter puternic!

| RAY a răspuns:

Degeaba intrebi aici, intreaba mai bine real pe baieti frumosi de care isi place tie ce le place lor, aici nu prea e ceea ce isi place tie

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Hai ca stim toti ce iti place tiewinking

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Ce anume draguto?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Blonde cu ochi albastri si inalte laughing

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Am scris ca doar daca era purtatoarea copilului meu atat, nu ca imi plac doar blonde, ultima fata era bruneta, am observat ca mai mult imi plac roscatele nu stiu de ce

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Iauzilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

NEbunule. Vezi ca roscata e luatabatting eyelashes.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Https://www.youtube.com/watch?v=J56VVtlZCGE
asculta ceva frumos
la cum arat eu nu o sa am parte de una frumoasa decat daca castig la loto sa fim rationali, asa ca am scris ca as vrea sa imi las adn mai departe iar una blonda, ochii albastri ar avea sanse de reproducerea mai mare, deci adn meu va merge mai departe, scopul omului este doar copierea adn ului lui atat restul nu conteaza

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma face sa imi tai venele, imediat e ora 12

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La cat e si ea de normala, cred ca ar sta cu tine, sa iti faca companie laughing cat timp folosesti lama.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma iubeste nebuna aia, ar folosi ea lama ca sa ma scape de durere, de suferinta de iubire, sangele e precum culoarea parului ei

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Wtf

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Da iubire

| StefanyaKaty a răspuns:

Trebuie sa aibă : fund mare, corp fain, sa practice un sport, sa sa îmbrace fain, sa miroasă bine! Sper ca te-am ajutat

| XsE3xy a răspuns:

Imi place babele cu curu sbarcit am o tanti lenuta la scoala si stau cu oci doar pe curu ei

| ady2005 explică (pentru XsE3xy):

Super! Sper sa aveti gemeni _)