| cristinachili a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce parere aveti despre iubita voastra daca trece peste faptul ca ati inselat-o? (e de apreciat, sau va incurajeaza aventurile)

7 răspunsuri:
| Gabryel98 a răspuns:

Este de apreciat daca e pentru prima data cand o inseli iar ea trece cu privirea peste acest lucru!
Pai sa stii ca incurajeaza aventurile insa a doua oara cand se intampla sa o inseli sa fi sigura ca nu te vai ierta(ca daca te iarta si a doua oara atunci e un semn de intrebare)

| bebin a răspuns:

Cred ca e de apreciat.Doar ca e risacant sa se repete, sau nu ii pasa. fiecare cu pi**da masii cum se zice in popor

| bebin a răspuns:

Eu acum am vazut ca fata e cea care intreaba. E de foarte apreciat big grin big grinbig grin big grin

| bebin a răspuns:

@razgandeanu vroiam sa zic ca e o fata care tntraba, adica ea i-a iertat aventura baiatului. Nu ca ea ar avea aventura.

| Alexandra_8746 a răspuns:

Buna cristinachili, nu este nici de apreciat nici ded incurajat acest lucru, treci peste, sau uita. Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca o fata face asta, inseamna ca nu are respect de sine, si normal ca incurajeaza aventurile.

| cristinachili explică:

Da sunt fata, am fost inselata, il iubesc chiar daca a facut asta, dar... vreau sa stiu ce ar crede si cum ar privi faptul ca l-am iertat