| asya a întrebat:

Intrebare pentru baieti: V-ati desparti de iubita voastra daca ati afla ca va inselat cu o alta... fata? Si nu ma refer la un simplu sarut, ci la lucruri mai intimebig grin...Argumentati va rog raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Xmadness a răspuns:

Prima data as vreau sa cunosc a treia persoana mai bine poate facem un threesome, consider ca daca ai incredere intr-o relatie si va iubiti nu vad ce e rau intr-un threesome cu inca o tipa mai ales daca isi doreste si iubita asta. Da sincer daca vine si imi zice asa ceva si nu se mai intampla numa in threesome e ok nu ne despartim! Normal ca trebuie sa isi ceara scuze si sa motiveze de ce a facut asta, poate putem rezolva problema.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Logic ca m-as desparti nu e ceva firesc sa faca asa ceva tot inselaciune e.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca il bagi si pe el intre voi nu se mai supara!

| TitiDrLove a răspuns:

Cu siguranta, da! insa nu as bate-o, nu as injura-o ci pur si simplu i-as da dovada ca sunt mai presus de ea si nu ma las calcat in picioare.Fruntea sus, o las pe drumul ei!

| MMihai a răspuns:

Nu, teoretic, dar depinde de multe, că nu sunt o ființă foarte dornică de boli venerice. Eventual aș încerca și sex în 3 cu ele 2.

| Papusik a răspuns:

Depinde se situatie.

| nicaruaga a răspuns:

Cred ca da.
in general femeile in sex se implica si sentimental, si indiferenta daca e vb de sentimente hetero sau homo...tot sentimente se cheama, sentimente pe care nu vreau sa le impart cu niciun fel de vietate.

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru nicaruaga):

Cee? cu o alta fata, da ce-i leisbi?

| Lucian_4323 a răspuns:

Depinde de situatie... poate da poate nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetit-o, pai cum sa stau cu una care nici nu ma iubeste. Nu is de ala ce doreste doar o partida de sex si gata. O iubire sincera dureaza foarte mult. Le urasc pe colegele mele care dupa o luna vorbesc de prietenul lor ca s-a despartit si are altu'. Ce caiba e cu voi? In p*** mea nu mai incepeti o relatie daca nu sunteti in stare sa o tineti in continuare.