| Lovedove222 a întrebat:

Buna am mai pus odata intrebarea asta :Am o intrebare speciala pentru baieti: ce parere aveti despre o fosta iubita de a voastra care v-ar zice ca inca tine la voi. As dori cat mai multe opinii. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Daca s-a terminat, s-a terminat pentru ca nu mergea, de ce sa pierdem amandoi timpul si sa ajungem la acelasi rezultat?
Eu i-as spune ca nu putem fi decat foarte buni prieteni si atat, ca intre noi nu mai poate fi nimic mai mult.

Totusi daca si eu as simti la fel ca ea atunci nu vad de ce nu am lua-o de la capat.