| LexiEla a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce parere aveti despre sânii mici? Vi se par mai putin sau chiar deloc atractivi in comparatie cu cei mari?

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Sani medii sunt perfecti! Aia mari mi se par naspa. Mai ales daca ai face sex cu una cu bidoanele mari, mie nu mi s-ar parea atractiv sa vad cum i se "fâlfâiesc" in timpul actului. Sa nu mai spun ca se lasa dupa o varsta. happy
Dar daca ar fi sa aleg intre sani mici si mari, as alege mici. Depinde de preferintele fiecaruia.

| Bebe_Bebe_1997 a răspuns (pentru 6Anonim9):

Conteaza foarte mult fata, Degeaba ai sâni dacă esti neingrijită ne spalata urata...nu totul se rezumă la sâni pentru mine e aceaș atracție contează foarte mult fața si felul te a fi...

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fie cat mai mari sa ma pot antrena cu ele cand fac box, nu-mi plac sanii mici trebuie sa simti ceva cand pui mana pe ele, deci treci la umflat ca noua nu ne plac fetitele de gradinita

| LexiEla explică (pentru RAY):

Da' de unde stii tu ca m.am referit la mine cand vorbesc de sani mici? Era o intrebare de curiozitate

| RAY a răspuns (pentru LexiEla):

Ai vrea sa-i cunosc?

| LexiEla explică (pentru RAY):

Of course not

| RAY a răspuns (pentru LexiEla):

Glumesc,scuze daca team suprat

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu tate mari si ugere imense sunt "dotate" vacile de rasa, iar sanii cu dimensiunile mici spre medii de regula sunt apanajul fetiscanele minione. In concluzie atractivitatea unor sani in functie de marimea lor consta in modul de a interpreta si accepta frumosul si utilul de fiecare dintre noi in parte. big grin

| mihai69 a răspuns:

Mie mi se par cei mai frumoși și atrăgători. Nu am văzut până acum sâni mai mari care să aibă tăria și fermitatea celor micuți.

| AlexDFY a răspuns:

Cei mari sunt mai atractivi, dar asta nu ma va oprii sa fiu cu o fata cu sani mici, depinde ce stie sa faca.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Unii ii aleg pe cei mari, dar pentru mice cat și pentru o buna bucata de lume, ni se par mai atractivi cei mici.

| Vegeta07 a răspuns:

Pentru unii da pentri unii
Eu nu prea vad rostu, ca doar nu îţi bagi intrumentu in sân

| OPersoanaAnonima a răspuns:

Depinde cat de mici. Adica mici, da pana la o limita, ca daca sunt doar mameloane ce plm...Asa, sa ai ce prinde in mana. Dar sincer, poate e ciudat, imi plac si aia uriasi, de la fete bine dotate, sau chiar femei grase, cred ca sunt apetisanti big grin