| Cristina300798 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce va atrge cel mai mult la o fata? Va atrga calitatie fizice sau morale?

Răspuns Câştigător
| devilll a răspuns:

Degeaba arata bine daca e o...
una linistita care sa stie sa iubeasca si sa pretuiasca ce este langa ea

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu mi-am intrebat prietenul asta si a recunoscut ca mai intai e vorba de fizic si apoi de alte calitati!

Insa e foarte normal nu? Ce, noi fetele, ne uitam la altceva, la inceput?hee hee Sa fim seriosi!

| foxi a răspuns:

Fizice. daca nu vrei sa -ti fie nevasta!

| Rukhsandra a răspuns:

Nu sunt baiat dar un baiat intai este atras de calitatile fizice si dupa are timp sa se indragosteasca si de calitatile moralewinking

Răspuns utilizator avertizat
| GdX a răspuns:

Si una si alta. Acum daca e miss univers dar e desteapta la o bucata de lemn, prefer sa stau solo. Deci conteaza si una si alta.

| LoveAngel223 a răspuns:

Eu sunt fata dar iti pot raspunde sigur ca fizicul si banii...

| bOse a răspuns:

Morale pe prim plan, fizice pe al doilea plan

| aangelia a răspuns:

(sunt fata) si stiu sigur ca:fizicul conteaza cel mai mult apoi moralul, foarte putin.

| Tom a răspuns:

In prima faza fizice dar daca calitatie morale lasa de dorit ajungi sa-ti displaca persoana chiar daca ar fi si Miss Univers.In concluzie cate un pic din fiecare dar mai mult inclin sper cele morale.

| Karamel a răspuns:

Pai in primul rand cele fizice.adica sa placa la ochi, si apoi conteaza si cele morale bineinteles.

| nilak a răspuns:

Fizice dar si morale dar in principiu fizice big grin

| candycane16 a răspuns:

Hmm...nu sunt baiat... dar totusi pot sa spun ca, baietii in primul rind atrage atentia la o fata, datorita fizicului, apoi se apropie, face cunostinta, o cunoaste moral.
1)oarecum, cit de frumoasa n-ar fi fata, eu personal, nu cred ca un baiat ar sta cu ea, daca e proasta(asta doar daca are intentii serioase), dar daca doreste doar placere trupeasca, pai si o fata proasta ii convine.
2)nu cred ca exista un baiat care doreste fata desteapta, dar urita.toti baietii vor ca fata lor sa fie si desteapta, si frumoasa, ca si in cazul al nostru, al fetelor!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Morale

| john_4626 a răspuns:

Si fizice si morale cate putin din amandouawinking