| Roxy a întrebat:

Intrebare pentru >baieti:
Ce va inebuneste de-a dreptu la o fata? Ceva ce va ridica parul si "prietenul" de-a dreptul...

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dar nu e mai frumos să iubeşti fără să ştii de ce?batting eyelashes
Zic şi eu.

| Bacemi a răspuns:

O fata care e cuminte si vrea sa fie sexy pentru a nu ma pierde.

| Flav a răspuns:

Inteligenta combinata cu educatie. Imi ridica parul cand vad ca mai e si naturala.

identitate
| identitate a răspuns:

Parul nu mi se ridica niciodata. E tuns foarte scurt si nu se ridica nici daca bag degetele in priza.big grin "Prietenul"...multe dar gura nu da gres (aproape) niciodata.happy

| BRG a răspuns:

La o fată faptul de a purta tocuri înalte, şi de a şti să meargă cu ele.

| alonet a răspuns:

Fara sutien cu chesti semimulate

| stefangeles a răspuns:

Pt un barbat daca vede formele unei fete il va deranja ''prietenul'' dar pentru mine ma excita o fata sociabila cu ochi mari si un zambet de neuitat si sa fie cat mai isteata sa am cu cine vorbi nu doar clasicul dialog cu ce faci laughing

| ATB a răspuns:

Sa fie singura, o conversatie provocatoare, cateva gesturi lascive, adica toate ingredientele unui demon cu fata si comprotament de inger pana la momentul acestui impact care iti ridica totbig grin

| Smarandica a răspuns:

Interesant raspuns bacemithinking

| karellen a răspuns:

Atitudinea, stilul, imbracamintea

| DannielZMF a răspuns:

Fundul si sani!big grin am doar15 ani la ce sa ma uit?

| blablablaa a răspuns:

Fundul unei fete ma inebuneste!:X:X:X!