| razex16 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare de ce se ridica testicolul drept in sus cand imi trag burta se ridica doar dreptu pur si simplu si mai ma si doare ceva la burta parca as avea ceva bortitza in partea dreapta m-ar putea ajuta cineva sa stiu ce am sau trebuie sa merg la medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Da si la mine tot dreptu se ridica ori cum normal e unu mai sus si unu mai jos te doare deoarece probabil se dezvolta si de aia.

| selindion a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Te duci la un medic

| selindion a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Du-te la medic

| FlorinDiablo a răspuns (pentru selindion):

Nu ma duc la nici un medic ca nu am nici un fel de problema sunt foarte potentwinking