| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru. baieti : Ce va place la o fata? si scutiti-ma de "conteaza doar sufletul ", "nu trebuie sa fie frumoasa", " inteligenta e cea mai importanta " sunt expirate. Vreau sa stiu ce va atrage in prima clipa in care va uitati la ea. happy

Răspuns Câştigător
| DannYNycolaS a răspuns:

Eu iti zic sincer happy
Prima data ma uit la fata ei, fund blushing, restul nu conteaza decat personalitatea si cum se comporta happy

1 răspuns:
| NEBUNATIKU a răspuns:

Un baiat se uita la o fata dupa :
cum se poarta (cu sau fara fite)
cu cine umbla
cu ce se imbraca
si daca e frumoasa (nu ma refer la parti intime si alte din astea)
daca te baga in seama
etc.
Funda!