| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieţi: ce vedeţi la fundul unei fete? Am observat că mulţi se uităstraight face

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

E un simplu instinct masculin, doar nu vroiai sa ne uitam tot la baieti. E un fel de magnetizarehee hee

12 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Mi-l arati pe al tau?smug ca sa iti zic ce vad

| SnicK a răspuns:

Uita-te jos...Monyk sub raspunsul meu...reclama aia laughing eh iti vei da seama

| zuzi_4846 a răspuns:

Si eu ma uit uneori la fundurile fetelor. don't tell anyone
Sincer, tie nu ti s-a intamplat? happy

Răspuns utilizator avertizat
| ceco a răspuns:

E ceva inexplicabillaughing

| smileysmiley a răspuns:

Mie`mi place sa ma uit la fundu` la baieti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm. ce vedem thinking
forma lui! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Forma Cele mai frumoase femei sunt cele care au fundul bombat nu lunguiet Forma fundului spune multe despre individa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca e cel mai bine cand vezi una cu un fund mare si bombat si sani mari bombati ne lasa gura a apa ni se pliba limba in gura daca ma intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah omule te-ai tampit

| BuLLetBtwin a răspuns:

E un simplu instinct masculin, na-i ce face tongue

| Raly_7533 a răspuns:

. si fetele fac chestia asta.