| JeanMocaneluHD a întrebat:

Hello! Asta este o intrebare pentru fete: Eu sunt baiat si am fundul cam mare. Nu sunt gras, doar am fundul mare. Credeti ca fetelor le place baieti cu fundul mare?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e si lucrat da, poate fi sexy.

| MiyakoSaki a răspuns:

Daca faci niste exercitii pentru fese ( cum fac fetele) sau pentru picioare in general, o sa para ca ai un fund lucrat XD
Nu glumesc, sincer vorbind.
Si sa raspund si la intrebare, mie imi plac baietii cu un fund mai voluminos/lucrat laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ma uit niciodata dupa fundul unui baiat, ca-mi place mai mult capul de pe umeri si ce are in el, pentru ca, cu ala stau de vorba, nu cu fundul lui.

Eu nu am judecat niciodata omul dupa corpul lui, ma intereseaza ce are in cap si ce ii iese pe gura, restul, este nesemnificativ.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune si tu mai multe poze pe FB, ca sa-ti vedem si poponetul happy
ca de motul din frunte, ne-am saturat!

| anamariarot a răspuns:

Fetelor le place mult dă tot ăia care știe să scrie(da, pisi, știu că am scris greșit; e o ironie, nu te obosi să mă corectezi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unele persoane care urasc gaturile si prefera barbatii cu capul pe umeri si cu ceva materie cenusie, mai sunt cele care te-ar aprecia doar daca marimea posteriorului ar fi cauzata de niste buzunare foarte mari si pline cu bani DAR nu te alarma! Am si o veste buna pentru tine, sunt unii care chiar ti-ar aprecia fundul tau mare. smug

| Raniaa a răspuns:

Doar dacă volumul fundului este direct proporțional cu volumul neuronilor din creier. rolling eyes