| Wirusssssssss123 a întrebat:

intrebare doar pentru fete..Vi se pare atractiv fundul mare la baieti?happy

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Crec e ultimu lucru de care-mi pasă când mă uit la un tip

| Freya1 a răspuns:

Este atractiv un fund bine definit.

| JicaContra a răspuns:

DAAAAAA, sigur ca da, deci cu cat mai gras cu atat mai bine big grin

| Yurisa a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e mare pentru că e obez nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah. Mie imi place sa aiba fundul mai mic si soldurile inguste. Si sa poarte chiloti rosii laughing

| sopranaCadaverica a răspuns:

Daca prin mare intelegi doar un tip cu fese ferme, musculoase si conturate, da. Indica instinctului feminin ca respectivul prezinta 'virilitate', masculinitate.

| JulyDreams a răspuns:

Da, totul cat mai mare. Sani, fund, dar mai ales portofelul. Sa se vada prin pantaloni. Mare.

| RoseWerthner a răspuns:

Dacă l-ar întrece pe al meu cred că m-aș îngrijora surprise însă pentru mine inteligența contează cel mai mult și aici nu mă refer la nr de facultăți sau de note de 10winking