| Mariadolores a întrebat:

Pentru baieti! in primul rand scuze pentru aceasta penibil intrebare. dar sunt UNII baieti care vor sa faca sex cu prietena lor inainte de casatorie. dar de cestraight face? de ce unii nu asteapta?straight face de unde puteti so convingeti pe prietena voastra ca vreti doar sex cu ea si apoi o parasitithinking a da inca cevabig grin? pentru UNII e important ca prietena voastra sa fie virgina NU? thinking ca voi sa fiti primii dar daca nu o mai iubiti si ii dati papucii fata ramane nevirgina straight face cine o mai iastraight facestraight facestraight facestraight face? scuze pentru penibila asta de intrebare eram doar curioasa. fundahappy

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDragus a răspuns:

Unis profitoristraight face

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca atunci cand iti iei angajamentul final in fata cuiva trebuie sa te asiguri ca esti compatibil din toate punctele de vedere

| un copil:x a răspuns:

Cine ti-a spus tie ca daca o fata "ramane nevirgina" laughing nu o mai ia nimenilaughing?
Stai linistita, ca daca te casatoresti la 26 de ani nu o sa aiba sotul tau pretentia sa fii virgina, iar daca un baiat te iubeste, te accepta fie ca esti virgina fie ca nu.Intradevar, probabil cel cu care o sa-ti incepi viata sexuala va fi foarte mandru ca a fost primul, dar iubirea nu consta in virginitatea fetei.

Iar daca vrei ca baiatul sa te astepte pana la casatorie, atunci marita`te la 19 ani.

| gya_8439 a răspuns:

Nus baiat dar daca nu ai rabdare si vrei sa faci la 18 ce faci te casatoresti la 18big grin fara supararehee hee

| florin82florin a răspuns:

Nu cred ca mai e important in ziua de azi daca fata mai e virgina sau nu. Si ideea de baza e ca nu toti suntem asa "profitori". Daca tu esti pe stilul vechi si vrei sa astepti pana te casatoresti. e ok! Insa trebuie sa stii ca se poate intampla ca persoana cu care te casatoresti sa nu fie compatibil/a cu tine din punct de vedere sexual si atunci sa vedem cum rezolvati problema. Suntem in sec 21, nu cred ca se mai practica faza cu camasa rosie. oricum interesanta problema.

| scoaladeseductie a răspuns:

Daca ai facut 19 ani si inca esti virgina e timpul sa incepi viata sexuala.

Daca ajungi la 25 si esti inca virgina, nu mai face nimeni sex cu tine dar sa te mai ia si de nevasta.

Fara experienta sexuala nici un barbat nu se casatoreste.

Sau daca o fac, divorteaza rapid apoi.