| AlynnaOanna a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum arata pentru voi fata perfecta?laughing
Si ce comportament vreti sa adopte pentru voilaughing?

Răspuns Câştigător
| basexcu a răspuns:

Corect era cum nu arata fata perfecta? sau ce nu iti place la o fata.Acum toti tind sa fie altfel decat sunt ei cu adevarat doar pentru. a creea impresii iluzorii altora si traiesc in minciuna.Niciodata nu incearca sa devina cine vor ei cu adevarat sa fie, sa-si urmeze propriul eu, sa face ceea ce vor. Fii cine vrei tu sa fii! si pana la urma de ce sa pretinzi ca vrei sa fii cineva cand chiar poti fi acel cineva.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru mine nu exista acea fata.

| Vizitiul a răspuns:

Mi se pare c-a mai fost pusa aceasta intrebare, iar mie nu-mi place sa ma repet. A fost pusa tot de tine sau copiata de tine?

| Alexander21 a răspuns:

Sa arate a fata, nu a baiat.Sa aibe sani, fund si imbracaminte adecvata.Comportament normal,tandra, iubitoare, si intelegatoare.

| Ciprian a răspuns:

Nu cred in asa ceva. Ar fi frumos dar...nu se poate.