| Denysa2012 a întrebat:

Intrebare pentru baieti cum sa-i arat uni baiat ca il plac dar sa para totusi discret?

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu e greu. nu trebuie sa faci ceva special ca sa ii arati, daca cu adevarat ti la el, va observa. uite de ex am o colega in clasa pe care o prind ca se uita la mine in continuu, zambeste cand ma vede, ii e mai greu sa vorbeasca cu mine. si o fosta colega ma innebunit cu sms.uri, iar cand ma vede incearca mereu sa faca in asa fel sa petrecem mai mult timp, dar nu pentru ca nu o plac... laughing. oricum trebuie sa te bagi si tu cu el in seama cu el din cand in cand, sa.i faci ochi dulci si daca el nu face nimic s.ar putea sa nu fie interesat, insa te poti duce sa.i si spui tu, oricum el va sti deja ce si ti. si poate

| hotshotb a răspuns:

Prin gesturi, semne vorbesti cu el vezi ce il intereseaza ce ii place ce nu ii place...ii spui ca e dragut sau poti sa ii zici intre 4 ochi. Daca este un dobitoc o sa rada si ai tinut la el degeabasi ca nu merita acest lucru.

| horcanosul a răspuns:

Ii arati un sfarcwinking