| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Cum ii arat unui baiat ca il plac destul de discret? funda!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-ți arăte el că te place și apoi îi răspunzi!
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Fii pritenoasa, amabila, mereu bine dispusa si cauta sa intrii in vorba cu el nu stiu pe subiecte banale, de genul ai vazut filmul de aseara de la pro tv a fost foarte tare! chestii de genul, acorda-i atentie si fa-i complimente! (iti sta bine cu tricoul asta, ai o freza foarte faina, ai o dantura frumoasa, esti plin de umor, esti plin de optimism, gasesti tu ceva care sa nu fie asa general ca si "esti dragut") dar nu fii disperata, cum ai zis tu, fii discreta, nu toata ziua pe capul lui, din cand in cand cate o zi dispari din aria lui vizuala., sa se intrebe ce e cu tine.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru BiuL):

Ai acorda atentie si ai face complimente reprezinta discretie pentru tine Biul? ma faci de ras mai

| OnuOnulică a răspuns:

Te uiti la el mereu si te dai in vorbă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-I piedica si zi-I ca daca s-ar uita mai atent la tine nu s-ar mai impiedica asa de des.

| Zenicide a răspuns:

Fii amabila si vesela cand te intalnesti cu el, daca nu e prost isi va da seama.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu-i arati deloc, lasa-l pe el sa-ti arate asta si pe urma mai stam de vorba, bine?

| BlueViP a răspuns:

Il privesti zambind si mult

| Lorodana a răspuns:

Treci pe langa el, loveste-te de el "din gresela" si trage-i o privire inocentawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lorodana):

rolling on the floor))))))))))))))))

| Xten3girl a răspuns:

Foloseste un aer misterios ca sa-i sporesti interesul sau foloseste un flirt subtil ori vezi cand ai ocazia sa fiti doar voi doi, daca se poate seara(multe relatii sau legat seara)si ii spui inocent si subtil "Vreau sa-ti spun ceva si vreau sa-mi spui parerea ta...Eu...(si faci o pauza ca sa il faci curios)TE PLAC" simplu nu?laughing

| florin81 a răspuns:

Daca esti discreta cu el, asa va fi si el cu tine in urmatorii 20 ani, mai ales daca este timid. Cel mai bine - zic eu - fii sincera cu el. Comporta-te normal, fara sa te ascunzi. In felul acesta il faci sa ti arate ce simte pentru tine daca sau simte ceva.