| Meeeeee a întrebat:

Cum pot sa ii arat unui baiat ca il plac.
nu stiu cum sa ii arat ca il plac da intr-un mod mai discret cel mai bun raspuns primeste fundita

3 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

Pai vorbeste cu el. flirteaza. uitate asa cu o privire smug si dupabatting eyelashes. spune-i ca ati vrea o data sa iesiti la un suc asa ca intre amici.

| alexutu001 a răspuns:

Buna pai cum sa-ti explic eu tiehee hee cand il vezi daca el se uita la tine uitate si tu la el priveste-l in ochi pentru o secunda maxim 2 si apoi intorci privirea daca vezi ca tot se uita dupa tine te mai uiti odata la el si cu asta te convigi si daca te place si elhappy bafta

| Luanaaa a răspuns:

Nu ar trebui sa ii arti ca il placi, ar trebui dar sa filtrezi, si sza il faci sa creada ca nu are sanse la tine, dar sa ii starnesti interesul. UN BAIAT ISI DORESTE CE NU POATE AVEAsmug. asa ca lasa`te greu:devil):*.