| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! big grin Cum sa fac sa dureze mai mult actul sexual? Eu sunt fata, dar dupa o relatie de 4 ani de zile, prietenul meu se termina tot mai repede, e de vina si faptul ca am devenit mai experimentati si facem tot felul de lucruri in pat...Dar de la durate de 40-50 de minute, am ajuns la 10 cel mult si nu imi place deloc sad am observat ca il excita tare cand tip sau cand gem, si am incercat sa nu o mai fac, si da roade...adica mai dureaza putin, dar nu pot la nesfarsit sa o fac pe muta big grin ajutor. aa, vreau raspunsuri pe bune, nu vrajeli gen lasa'l oh go on

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Schimba-l. De obicei cand termini repede o faci din cateva motive: 1. esti prea excitat (nu e cazul la tine), 2. stresat, obosit cu munca. 3 a devenit o chestie de rutina si vrei sa termini cat mai repede sa joci lol sau wow sau eu mai stiu ce.
DUpa 4 ani banuiesc ca deja sariti peste preludiu si postludiu, asa ca sfatul meu este sa iti cauti un alt iubitel

| EdiiThxoxo a răspuns (pentru justfreelove):

Asta nu vreau sa fac.

| justfreelove a răspuns (pentru EdiiThxoxo):

Mai exista varianta de cossplay (te imbraci in politista sexy alea alea) sa picmentati putin relatia. Ai putea sa pui mai mult accent pe preludiu (peeting) sex oral (tu lui, el tie), ambianta (lumina difuza, lumanari) si poti alege desigur sa aiba el rolul dominant, sa te lege la ochi, de maini, sa o faceti in stil kinky. Chestia asta nu stiu daca il va face pe el sa reziste mai mult, dar cu siguranta te va face pe tine sa traiesti fiecare clipa putin mai intens.

| neutrino a răspuns:

Daca nu-l vrei sa-l schimbi, te vei chinui si tu si el.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Si daca se termina asta inseamna ca numai puteti continua?

parerea mea e ca totul in univers se baseaza pe doua legii esentiale
a primi si a darui
daca el se simnte bine nu se gandeste si la tine asta i lipsa de iubire

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, asa e cel mai bine. Dupa o relatie de 4 ani ar trebui sa puteti comunica despre orice.

| Labyrinth a răspuns:

Nu vă plictiseaţi 40 de minute?

| EdiiThxoxo a răspuns (pentru Labyrinth):

Nu, aveam ce face...

| pursisimpluAlex a răspuns:

Pai este o problema daca nu gemi doamne cel mai frumos lucru :X si acum daca isi da drumu dupa 10 minute si ii moare atunci e rau sad si eu imi mai dau drumu dupa 10 minute dar continuii inca f mult timp fara probleme indiferent de cate ori imi dau drumu.

Răspuns utilizator avertizat