| Prezidentul a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Daca ati ramane singuri cu o fata ce ati face ca sa o convingeti sa faca sex?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unora le arati portofelul iar cu altele incerci sarutul frantuzesc.

| ombladon a răspuns:

As incepe sa-i povestesc despre cum am dus CLS-ul meu nou in service, ca nu-mi place, ca vreau sa-mi iau ceva mai smecher...stii tu, vise de genul asta si alte chestii pe care nu le poate verifica pe moment, o sa fii uimit de cate ar pune botul...

| Wihox a răspuns:

Hmm, preludiu?

| OnuOnulică a răspuns:

Eu intodeauna comunic intr-o relatie happy prin comunicare si vorbe frumoase as convingi-o.

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianCMT a răspuns:

Sa o inviti la tine, sa pui niste muzica no? Si dupa te faci ca tie somn no? Si daca vine langa tine e gata no? laughing

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Pastile.

| sEnOkHs a răspuns:

D-ai pe un film porno si te asezi langa eawinking

| narufan1 a răspuns:

Daca sunteti impreuna ii mai zici o data ca o iubesti pui un film ceva cu dragoste si deja totul vine de la sine

| Cristi_Timis_1983 a răspuns:

Viol...sau ii arăți prezervativul și rânjești.