| deea_2235 a întrebat:

Bunahappy intrebare pentru baieti : cum convingeti o fata sa se culce cu voi?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Îi cânt la ureche un cântec de leagăn.

| SociallyDepressed a răspuns:

Nu sunt baiat dar cred ca pot raspunde
Baietii in momentul cand vor sa se culce cu o fata ii aduc diferite argumente prin care o conving pe respectiva fata ca e in sigurata cu el, si ca o sa-i placa etc.
De la "toata lumea o face" ajung la "nu o sa te doara numai putin";"o luam incet";"o sa-ti placa";"vreau sa te fac fericita":"nu trebuie sa iti fie rusine";"nu o sa afle nimeni...crezi ca zic la cineva?";"de ce sa-ti fie frica (,) cand eu sunt langa tine?"
Pe langa astea se mai adauga atingeri pentru a o convinge ca o sa-i placa.

| MMadalina a răspuns:

De unde stii tu ca toate fetele trebuie "convinse"?

| hahaha a răspuns:

Ii arati ****, sau ma rog portofelul, depinde la care esti mai dotat happy

| Nicolas_8414 a răspuns:

Daca îi spui unei femei "Gândeste-te la sex si excita-te" cel mai probabil ai fi palmuit. Dar prin simplul fapt de a insera subtil temele cu accent sexual o vei face sa se excita treptat si vei atinge acelasi scop. Ea poate ajunge chiar la punctul în care va dori sa faca sex. Si cu cine o sa faca sex? Daca ai facut o treaba buna si ai "vrajit"-o cum trebuie, tu o sa fi respectivul!