| deny_1602 a întrebat:

Intrebare pentru baieti happy
daca o fata este plinuta o puteti iubi si asa?

Răspuns Câştigător
| VADIq a răspuns:

Nu prea happy Vezi cum e treaba... Baietii isi aleg mai mult fete ca un obiect cu care sa se laude prietenilor ca un obiect de infrumusetare happy

| Eusicamatat a răspuns (pentru VADIq):

Hai ca ai spus-o pe asta ee dar poate ca o fata frumoasa nu var iubi iar o fata plinuta da... o fata plinuta poate are suflet mai bun decat o fata slabutabatting eyelashes

| VADIq a răspuns (pentru Eusicamatat):

Hai taci plinuto happy

| Eusicamatat a răspuns (pentru VADIq):

Daca si eu sunt plinuta rolling on the floor

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Mama dar ce plinuta estistraight face

| Eusicamatat a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Da nu este asa dau pe dinafara de grasime la 52 de kile

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Da,cel mai bine se vede la pieptul tau.big grin

| Eusicamatat a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Mda.....hai ma ca e frumos daca nu iti place asta e crying

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Eh hai sa zic ca la piept si la posterior accept...in rest nu big grinbig grinbig grin

| Eusicamatat a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Adica straight face

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Aolo te prinzi greu maihee hee...Adica sa dea pe afara in zona pieptului(sanii) si in zona posteriorului(fundul)...acum ai inteles;(

| Eusicamatat a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Aaa am crezut ca ai zis ca sunt uratabatting eyelashes kiss

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Aaaa nu...stai calma ca esti draguta(sa nu ti se urce la capbatting eyelashes ) big grin

| Eusicamatat a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Nu ma kiss si mersibatting eyelashes

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Cu draga placere :* big grin

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

rolling on the floor)) 1,2, 3,4, 5, ...6, 7... thinking oare a câta "victima" a şarmului tau cuceritor e?
eu am pierdut numaratoarea rolling on the floor)))

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Era un numar format din 2 cifre si incepea cu 6 big grin

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

rolling on the floor))))))) vaiii... ce modest suntem.rolling on the floor))))))))))))))))))

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Pai doar e luni nu?! Adica incep saptamana cu modestie si continui tot cu modestie! Cum incepi saptamana, asa o continui!
E lege sa stii!

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Măi, măi, măi... oamenii sunt adesea mai modestii decat par rolling on the floor)

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Intotdeauna!big grin

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

rolling on the floor) kiss

40 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie si miss world cu bani la greu ca nu as iubi-o.

| Purec a răspuns:

Normal ca da laughing Ce mare lucru daca e plinuta?laughing pui intrebarea asta de parca ar avea sida laughing

| ItsMyTime a răspuns:

Ba da, da trebuie sa te placa si sa fie gen dragoste la prima vedere nu altceva ca altfel nu cred ca ar merge.Si fraieri din aintera mea, vedeti ca a zis plinuta nu urata si grasa

| 2487283ioo a răspuns:

Desigur si chiar am facut-o. Iubeam o fata putin mai plinuta, multa lume nu o vedea bine...nici pe ea ca fizic nici pe noi 2 impreuna.Eu tineam la ea, o ingrijeam si ii luam apararea pe tema asta ca nu-mi placea sa o marginalizeze careva.Pentru mine toata chestia, tine de caracter nu de fizic drept pentru care nu mai suntem impreuna.Deci in concluzie da happy (oricum e o intrebare stupida)

| TudorRadu a răspuns:

Mai taie din sunca dao draqqq eu vreau o fata frumoasa si bunicica cu comportament de fata si fidela sa fie tandra.laughing)0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, noua ne plac numai slabanoagele sa ne zdrelim degetele in coastele lor.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Da,de ce nu! Dar nu exagerat de "plinuta".

| Eusicamatat a răspuns (pentru KaterinkaBoy):

Ce faci?

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru Eusicamatat):

Foarte bine! Tu?

| Eusicamatat a răspuns (pentru KaterinkaBoy):

Bine auzi tu poti s avb pe live?

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru Eusicamatat):

Live pe TPU? Da, pot!

| Eusicamatat a răspuns (pentru KaterinkaBoy):

Intra ca sa vb

| MauiStatue a răspuns:

Cand cineva da de dragoste la prima vedere, nu prea mai vede ce atarna pe ea/el.
Am vazut fete plinute cu baieti frumosi. Ce era special la ele? caracterul. Sunt baieti aratosi care sunt constienti de asta, ca nu pot umbla cu proaste care sa ii faca de rusine si sa le strice reputatia.

| nevermind3322 a răspuns:

Am o prietena care e mai plinuta, si umbla vreo 15 baieti dupa ea... e si genul ala "bine dotata" si e chiar frumoasa, si eu zic ca e de treaba. Nu cred ca toti baietii din lume gandesc la fel. Sincer sunt un pic geloasa pe prietena mea, insa trebuie sa ne impacam cu gandul ca unii baieti se uita dupa fetele plinute mai mult decat dupa slabanoage. happy

| SwwaggBabee a răspuns:

Eu sunt fata, si imi spun parerea. De ce nu? Adica, trebuie sa fie "un obiect cu care sa se laude prietenilor"? Adica tu te combini cu o fata doar daca are forme?

| luchyanu a răspuns:

NU!

| dracu183 a răspuns:

Da dc nu la orma urmei este si ia o fata ca celelalte

| Alex_Danalache_1996 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu