| anamimanonim a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Puteti iubi o fata cu adevarat, astfel incat sa o asteptati pana e ea pregatita sa faca S_X, fara sa o inselati cu alte femei? Si daca DA, cat TIMP puteti sa o asteptati?
Va rog, raspundeti!
By Alexandra (asta e numele meu adevarat)...

Răspuns Câştigător
| AliciaR a răspuns:

Daca un baiat te iubeste cu adevarat te asteapta pana cand te simti pregatita, daca nu poti sa-i spui de acum pa!

9 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Depinde de cat de tare iubesc fata aia. Daca sunt indragostit, mai putin imi pasa de sex, dar daca nu sunt indragostit, nu stiu cat as sta dupa fundul ei!

| xanderblackx a răspuns:

Intrebarea ta este mult prea subiectiva. asta. chestiunea asta, destul de delicata, difera de la caz la caz... unii asteapta, in speranta ca se va intampla vreodata ( si nu o iubesc pe ea), altii nu asteapta si se duc in alte parti pentru a-si satisface poftele, dar sunt indragostiti lulea de ea si poate chiar o iubesc, depinde si de varsta ambilor parteneri... numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| anamimanonim explică:

Pentru siegfried, lik3boss:
Daca ati vrut sa ma luati la misto sau sa faceti o gluma, sa stiti ca a mers: eu am ras, nu m-am suparat! Dar pe alti utilizatori i-ar deranja aceste comentarii. Deci, aveti grija ce faceti pe viitor, sa nu raniti oameni!

| GummitsaxXx a răspuns:

Buna Alexandra, asa ma cheama si pe mine laughing. Frumos numebatting eyelashes.

Deci. "Iubirea" pentru un baiat/barbat este doar un sentiment. Acel baiat/barbat poate astepta o fata in functie de cum tine la ea si cat de mult o iubeste. Daca un baiat care se gandeste doar la "Sex" acela o va insela, deoarece nu vor mai mult de o aventura. Dar daca un baiat care stie sa iubeasca si sa pretuiasca ce are langa el. Acela o poate astepta si 2 ani. Ti-am zis in functie de cum o iubeste. big grin Funda?:*

| Lik3BoSS a răspuns:

Pot sa zic ca da si as asteptao 2 minute:X:X:X:X:X:X:X

| AlexSmile a răspuns:

Daca chiar tii la acea fata astepti cat e nevoie

| Siegfried a răspuns:

Putem astepta maxim 2 ore.

| CristalHeart a răspuns:

Scumpa mea, un baiat indragostit e asemeni unei fete indragostite, poate sa astepte cat e nevoie si ti`o spun din experienta.