| DirectDinBerceni92 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Daca vezi o tipa draguta foc a-ti avea tupeul sa va duceti sa vorbiti cu ea sau credeti ca tipa are pretentii prea mari si o lasati balta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu mias bate capu sa-i spun ceva, decat sa spuna ceva sa ma aptin sa-i spun si eu ceva la randu meu, mai bine trec pe langa ea si gata. nu se merita. Dar daca o sti asa din vb de la altii si sti ca nu e piti cu nasu pe sus, da as bagao in seama sa vad cat o duce pastarnacu

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ma risc sa le dau mura-n gura pentru ca ma dispera asta la ele.

| Rawwrr a răspuns:

Sunt fata.Dar stii?! Incercarea moarte n-are.De ce sa nu incerci? In plus macar stii ca ai incercat si nu te "omoara" gandul ca ai avut sansa si nu ai profitat.Succes!

| DirectDinBerceni92 explică (pentru Rawwrr):

Stii...sunt unele care le bufnesc rasul cand aud ceva de la tine asa ca nu prea vad rostul.
@ Azure da am inteles happy

| LarriBia a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Alea-s deja piţi, cu prea multă încredere în ele şi preferă golanii happy

| ItsMyTime a răspuns:

Frate sa te invat ceva : baiat = pradator,
fata = prada

nai ca pierde du-te si o intrebi daca are gagic si asa daca n-are e ca si cum iai zice din prima ca vrei sa fi cu ea

| AnTiBioTic a răspuns:

Incercam, ce o fi, o fi. dar daca arata prea a pitzi, mai bine nu incerclaughing

| Valentin333 a răspuns:

Sal si eu sunt din berceni cum te cheam pe mine Vali. Si da as avea curaj sa vb cu ea

| SpawNury a răspuns:

Normal, lol. Tu trebuie sa alergi dupa marfa, ca marfa la tine cam greu vine. big grin

| Azµre a răspuns:

Eu unul incerc! n-am ce pierde... Studiez terenul si trec la atac. Pana acum n-am fost refuzat si aici nu ma refer ca mi-am facut-o iubita ci am incercat nu a mers am facut-o amica! Intelegi ce vreau sa spun?

| Ahead a răspuns:

In conditile date as aplica tot ce am invatat pe despreseductie.ro si as castiga-o

| mitzyyy a răspuns:

De ce nu? daca iasa ceva bine, daca nu, Nextwinking eu zic ca-i plina lumea de femei daca ma refuza unatongue trebuie doar sa deschizi bine ochii. Hai bafta baieti la agatatwinking

| cizin a răspuns:

Ba depinde frate, eu unu un timp umblam numa dupa fitoase ca sa le spunem asa sa le dovedesc, ca nu-s asa cu nasu pe sus cum cred ele, dar sincer n-are rost, mai buna i o fata mai linistita si doar draguta, numa ca vaza-i ca greu o gasesti

| DirectDinBerceni92 explică (pentru cizin):

Pai astea fitoase le "fraieresc"si pe cele linistite si nah...Shit never stops.

| cizin a răspuns:

Asa-i frate...