| MariaLOL a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Daca o tipa frumoasa, independenta dar proasta se indragosteste de unul din voi, va cuplati cu ea sau o lasati in tampenia ei?

10 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cum adica e proasta? are iq-ul mic, nu are scoala, nu are aceleasi pareri cu tine sau e naiva, neinvatata, nu are experienta de viata?

| MariaLOL explică (pentru Nastia):

Proasta in sens de neinvatata, mai curva happy

| ChuckNorris42 a răspuns (pentru MariaLOL):

Depinde. Ptr o relatie scurta merge. Ptr ceva lung/stabil e o pierdere de vreme. In fine, asta e doar opinia mea big grin

| Minks a răspuns:

Totusi, nu inteleg cum poate sa fie si indepedenta si proasta in acelasi timp. Nu se pupa deloc trasaturile astea.

| RAY a răspuns:

De ce sa fie proasta? hai sa nu dramatizam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o muiere nu poate sa fie independenta si proasta simultan... poate doar abandonata in durerea ei de ceilalti, mai dependenti de inteligenta aproapelui.

| NotToday a răspuns:

A 2`a varianta. E o pierdere de timp...

| MariaLOL explică (pentru NotToday):

Mai sunt si unii care gandesc happy

| NotToday a răspuns (pentru MariaLOL):

Mi-am invatat lectia... happy

| SeMaKKa a răspuns:

O las in tampenia eiwinking