| anonim_4396 a întrebat:

Hei baieti! Am si eu o intrebarebatting eyelashes : De ce unii dintre voi lasati numai fetele sa va caute sa vorbiti ma refer si pe mess si in general?

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

laughingPai daca o caut si insist numai eu, am impresia ca plictisesc respectiva persoana, daca ma abordeaza ea mai des, asa voi face si eu happy

| Bittersweett a răspuns (pentru Demonull):

Poate si fata crede la fel ..ca plictiseste un baiat daca il cauta des. deci ce ar trebui?laughing...[ eu m`am saturat sa caut doar eu un baiat.el m`a cautat de 2 ori si eu de."n" orilaughing)! m`am saturat]

2 răspunsuri:
| rapidistzu a răspuns:

Buna, e simplubig grin
pe baieti ii intereseaza fetele si inversbig grin