| Alecsaandrra a întrebat:

Intrebare pentru baieti : dc va place sa inselati?
chiar atat de lasi sunteti sa. i nu. i spune. ti actulaei ca ati gasit pe altcineva mai bun? sau vreti sa le aveti pe aman2 ca tineti si la actuala? sau doar ca sa fiti mai smecheri? straight face

UN RASPUNS? straight face

9 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Dar de ce doar baietii? Si fetele inseala. Si oare de ce sunt de vina? Majoritatea "actualelor" stiu ca e implicat in alta relatie si cu toate astea nu se dau la o parte. Aici sunt de vina si fetele care se baga si baietii care inseala. In fond... daca iubesti o persoana CU ADEVARAT nu o inseli. Dar cate cazuri de iubire adevarata mai sunt? Cate cupluri se iubesc si se respecta? Cati mai renunta la fericirea lor pentru fericirea celui de langa? oh go on

| thereforyou a răspuns:

Nu ne place, cel putin nu la toti, dar am putea intreba si noi " fetelor de ce va place sa fiti c8rve? " dar stiu ca nu toate sunt asa, putine sunt de incredere.

| Alecsaandrra explică:

Aa nu. laughing
doar intrebam de curiozitatee. happy
doamnee fereste sper sa nu sad ink n.am vorbit cu el.
cred ca doarme laughing

| virusake a răspuns:

Nu inseli cu motiv, inseli pentru ca te atrage persoana aia. tongue
In general nu tine mult :-J
Depinde de baiat cum stie sa ascunda asta. big grin

| G0oLaN a răspuns:

rolling on the floorda! are drepate unele de ce le plac sa fiee curve? noi inselamwinkingpentru ca Oricat barbat de caassa aii fii daca vine una la tine `vorba aia daca ridica lupoaica coada.`lupu ce face se uita?thinking deky! aici sunt fetelle de-vina

| LexUTz a răspuns:

Sunt multe motive pentru care inselam atat noi cat si voi!
Ma rog...la noi e vorba despre sex in general. In schimb la voi e de ajuns ca tipul sa aiba o masina mai buna, mai multi bani sau un abdomen plat! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca te-a inselat prietenul tau la bal?

| nek90 a răspuns:

Deci, din punctul meu de vedere nu e ca ne place sa inselam, doar ca suntem mai vulnerabili la anumite dorinte decat femeile, eu gandesc astfel.
Cu persoana uibita nu pot face tot ce vreau eu in timpul actului sexual deoarece ma gandesc ca poate ea nu vrea de aceia cum se iveste ocazia de a-mi satisface toate poftele sexuale nu ezit dar asta nu inseamna ca iubesc o a 2-ua persoana ci doar nu vreau sa creada persoana iubita ca sunt obsedat de sex. Totul detine de conversatie atat timp cat ai o conversatie buna cu partenerul tau nu se ajunge la inselaciuni sau la alte chestii doar daca nu te mai iubeste

| Sniper_8169 a răspuns:

Nu generaliza, fiecare este unic in comportare /gandire, poate ca ai intalnit tu numai tipi care inseala. Eu la randul meu am intalnit destule tipe care m-au inselat... asta nu inseamna ca toate tipele sunt cu. e. Nu tine de smecherie...